PC'de localhost nerede kuruludur.

Excel Vers. ve Dili
bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar bir kaç yıl önce bu ISS açma işini yapmıştım.. Sanırım XP cd si bulup takma sıkıntısından mıydı yoksa o zamanki Php merakımdanmıydı bilemiyorum ama o zaman yarım bırakmıştım. Şimdi lazım oldu acilinden. ISS yi açarken Xp CD si istemedi sanırım Win7 Ultima SP1 oluşundandır. Her neyse inetpub ve içindeki wwwroot oluştu. Benim sıkıntım oraya atacak hazır bir deneme ASP sitesi bulamayışım.. Hazır Site v2.2 diye birşey buldum wwroot dahil nereye attımsa çalıştıramadım oradaki site portal olduğunmdamıdır bilemiyorum ayrıca site mi gerekiyor... İçinde index.asp diye bişey de yok Default.ASP ise zaten çalışmıyor.. "HTTP Hatası 404.0 - Not Found" diye bir uyarı alıyorum her seferinde. Sanırım serveri kurabilmişim ama madem hazır site ise herkesin itiraz etmediği çalışan bir siteyse niye çalışmadı sorunun ne olduğunu anlayamadım. Bir yerlerde root şifresi falan mı çalıştırılacak. Uğraşırken localde Baby Web Server diye bir server da kurdum yine olmadı. Ayrıca bilgisayarım 64 bitlik.. Gecenin bir yarısı kafa çalışmaz oldu film koptu. Hazır çalışan bir ASP web sitesi 2 sayfası bile olsa bir yere atıp link verebilirmisiniz.. En azından yarın deneyebilirim.. Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme: