Excel Kurumsal Hizmetler

Sürekli öğrenmenin ve gelişmenin temeli eğitimden geçer. Herhangi bir şeye gerekli yatırımı yapmazsanız ondan gerekli verimi alamazsınız. Bu durum özellikle Excel için daha fazla geçerlidir.

2 günlük bir eğitim alarak yıllık bazda yüzlerce/binlerce saat tasarruf edebilirsiniz. Hazırlamak için saatlerce uğraştığınız bir raporun dakikalar içinde hazırlanabileceğini görmek sizi şaşırtacaktır.

 

Eğitim seminerlerimizi genel olarak aşağıdaki gibi sınıflanmıştır:

 • Temel Excel
 • İleri Excel
 • Temel VBA (Giriş, Sayfa Üzeri Uygulamalar, Temel VBA Komutları)
 • İleri VBA (Nesneye Yönelik Programlama)

İşletme ile görüşerek işletmeye özel eğitim içeriği de hazırlayabiliyoruz.

 

İki tip eğitim seminerimiz mevcut:

 1. Yerinde Eğitim Seminerleri

  İşletmelerin göstereceği eğitim salonunda yüz yüze eğitimler.

 2. Online Eğitim Seminerleri

  Zoom üzerinde katılımcıların istedikleri yerden katıldıkları canlı eğitimler.

  Bu eğitimler önceden kaydedilmiş eğitimler değil, yüz yüze eğitim alıyor gibi karşınızdaki bir eğitmenin sunduğu eğitimlerdir. Burada avantaj eğitim esnasında soru sorarak konuyu daha iyi anlıyorsunuz. Ayrıca Eğitmenimiz de Her eğitimden edindiği tecrübeleri bir sonraki eğitimde de kullanabiliyor ve sürekli gelişim sağlayarak eğitim kalitesini hep daha yukarıya taşıyor. Oysa önceden kaydedilmiş eğitimlerde her şey aynı kalıyor ve eğitim kalitesi değişmiyor.

NOT: Her Katılımcıya bir KATILIM SERTİFİKASI verilmektedir. Online Eğitimlerde PDF olarak sunulan Katılım Sertifikası talebe göre kargo ile de gönderilebilmektedir.