Biz Kimiz?

2004 yılında www.excel.web.tr forum olarak yola çıktık. Aradan geçen yıllarda bir çok Excel sorununa çözüm olduk, çok yeni bilgi öğrendik ve yeni dostlar edindik.

Yıllarca üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra emekli olduk ve uzun süredir hayalini kurduğumuz Excel Kurumsal Danışmanlık hizmetimizin temelini atmış olduk.

Artık yılların verdiği hem Excel hem de Kurumsal İşletme tecrübesi ile işletmelere Excel eğitimi, danışmanlığı ve yazılım desteği sunuyoruz.

İşletmenizdeki personelin Excel bilgisini geliştirmek için her seviye Excel Eğitim Seminerleri sunmaya ve iş akışlarınızı hızlandıracak ve mükemmelleştirecek Excel uygulamalarını iyileştirmeye ve geliştirmeye talibiz.

Umuyoruz sizinle de yolumuz bir noktada kesişir.

 

Hüseyin KULAKSIZ

www.excel.web.tr Yöneticisi

Levent MENTEŞOĞLU

www.excel.web.tr Yöneticisi

Yönetim

Excel Kurumsal Hizmetler

Hüseyin KULAKSIZ

Ünvan Kurucu - Yönetici

E-Posta Adresi admin@excel.web.tr

1967 Lüleburgaz doğumluyum. İlk ve Ortaokul'u Almanya'da okudum. Sonrasında Lise ve Üniversite (İ.Ü. Alman Dili ve Edebiyatı) eğitimlerime Türkiye'de devam ettim. Excel ile 1995 yılında askerdeyken tanıştım ve bol vaktim olduğu için araştırarak epey öğrendim. Terhisimden sonra Office ürünleri eğ...

DAHA FAZLA

Levent MENTEŞOĞLU

Ünvan Eğitmen

E-Posta Adresi leventm@excel.web.tr

Excel Kurumsal Hizmetler

1967 Merzifon doğumluyum. Lise eğitimimin sonuna kadar Gebze ilçesinde yaşadım. Gebze Teknik Lisesi Endüstriyel Elektronik bölümünden mezun olduktan sonra üniversite eğitimim için Ankara’ya gittim. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Mezuniyet sonrası askerli...

DAHA FAZLA

Teklif Formu

Sizde kendiniz ve işletmenizdeki çalışanlar için, Uzman Excel Seminerleri almak istiyorsanız hemen "TEKLİF" isteyin.

Yerinde verdiğimiz Seminerler ile excel konusunda bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.