Altın Üyelik

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Değerli Üyemiz,

Forumda DOSYA EKLEME ile DOSYA İNDİRME işlemleri için ve yayınlanan Video Dersleri izleyebilmek için ALTIN ÜYELİK gerekmektedir.

ALTIN ÜYELİK ONLİNE SİPARİŞ İÇİN TIKLAYIN

ALTIN ÜYELİK fiyatlar ;
1 Yıl = 150 TL KDV Dahil
2 Yıl = 250 TL KDV Dahil
5 Yıl = 500 TL KDV Dahil
(İndirilebilir Video Eğitim Dosyası Hediye)
İndirilebilir Dosya İçinde Video Dersane bölümündeki tüm Videolar Bulunmaktadır. Liste İçin Tıklayın.

DİKKAT : Forumun temel amacı olan SORU SORMA ve CEVAP ALMA ücretsizdir.
Altın Üyelik soru sorma veya cevap almada herhangi bir öncelik veya ayrıcalık sağlamaz.

Yönetim Altın Üyelik başvurularını kabul edip etmemekte serbesttir.

DİKKAT : Forumda 1.1.2009 öncesi eklenen bir çok dosya sunucuya yapılan saldırı nedeniyle silinmiştir. Lütfen bu tarihten önceki dosyaları indirmek için üyelik başvurusu yapmayınız!!!

Altın Üyelik aktivasyonları mesai saatleri içinde hızlıca yapılmaktadır. Mesai saatleri dışında ve hafta sonu süreç biraz uzayabilir.

Forum kullanıcı adınız ve şifreniz mağazada geçerli değildir.
Mağaza için ayrı üye kaydı oluşturmanız gerekir.

LÜTFEN forumdaki üye adınızı yazmayı da unutmayın.

ALTIN ÜYELİK AVANTAJLARI:

• VİDEO DERSANE BÖLÜMÜNE GİRİŞ YETKİSİ
    Üyelik boyunca sınırsız tüm videoları izleme hakkı.
    (Video Dersler Excel 2007|2010 Türkçe için hazırlanmıştır.)
    Bugüne Kadar Eklenen TÜM VİDEOLARIN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
  • DOSYA İNDİRME ve EKLEME İMKANI
    Forumda eklenmiş dosyaları limitsiz indirme ve
    Foruma 200 MB Dosya Ekleme imkanı.
  • ÜYELİĞİ BOYUNCA AÇILAN ÇALIŞMA GRUPLARINA KATILIM
    Açılacak çalışma gruplarına katılarak bir eğitime katılmış gibi bilgi alabileceksiniz.
  • REKLAMSIZ FORUM
    Sitede gösterilen reklamlar Altın üyelere gösterilmiyor.
  • ALTIN RENGİNDE ÜYE ADI ve PROFİL ADI
    Online üyeler listesin Altın rengi üye adı.
    Profil alanında "Altın Üye" şeklinde bir ünvan.
  • ÖZEL BÖLÜM
    Sadece Altın Üyelerin (Yönetici ve Uzmanların da tabii) haberleşebileceği bir ayrı Forum bölümü (Sadece muhabbet amaçlı)
  • ANKET OLUŞTURMA
    Mesajlarda Anket oluşturma imkanı.
  • YÜKSEK ÖZEL MESAJ KOTASI
    Özel mesaj bölümünde 250 Mesaj saklama imkanı
    (Normal üyelikte 15 adet)
  • ÇOKLU ÖZEL MESAJ GÖNDERİMİ
    Aynı anda 5 üyeye özel gönderebilme imkanı.
  • GRUP KURMA
    Kendisinin yöneteceği grup kurma yetkisi. Bu gruplar kendi ilgi alanları veya konular olabilir. Örnek "Sivaslı Excel Sevenler" grubu olabilir. Bu şekilde aynı ilgi alanına sahip diğer üyeleri gruba dahil edebilir ve haberleşebilir. Normal üyeler kendisi grup oluşturamayacak, ancak var olan gruplara katılabilecek.
ÖNEMLİ : Forum kuralları Altın Üyeler için aynen geçerlidir ve Soru sorma ve cevaplama anlamında kesinlikle bir ayrıcalık olmayacaktır.
Kurallara uymayan Altın Üyenin üyeliği sonlandırılırsa para iadesi yapılmaz.

Her ödeme için Fatura kesilecektir ancak gönderilmeyecektir, earşiv olarak emailinize iletilir.
Fatura kesilebilmesi için sipariş esnasında TC Kimlik No veya Vergi No belirtilmesi önemle rica olunur.

Ödeme için Online satış mağazamızdan kayıt ve işlem yapmalısınız. (Forumdaki hesabınızdan farklı kayıt yaptırmanız gerekecektir.)
Oradaki bilgilerinize göre faturalama yapabileceğiz.
Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz.
Havale seçerseniz hesap bilgileri otomatik olarak email ile size gönderilecektir.

Onaylama ve Altın Üyelik tanımlama manuel yapıldığından mesai saateleri dışında biraz bekleme olabilir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEMEYİ TERCİH EDENLERİN DİKKATİNE:
ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN KREDİ KARTINIZIN 3D ŞİFRESİ OLMASI GEREKİR.

KREDİ KARTI ÖDEME GÜVENLİĞİ HAKKINDA TEREDDÜT EDENLER İÇİN:
Mağazamızda Kredi kartı ile ödeme için VAKIFBANK Güvenli Ödeme Sayfası hizmeti kullanılmaktadır.
Yani ödeme için VAKIFBANK sitesine yönlendiriliyorsunuz ve kart bilgilerinizi Vakıfbank'ın sitesinde yazıyorsunuz. İşlem sonrası Vakıfbank bize sadece "xxxxx numaralı siparişinizin xx TL ödemesini aldık" şeklinde bir mesaj gönderiyor. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir aşamada bizim elimize geçmiyor.
Şu ana kadar mağazamızdan binlerce online işlem yapılmış ve hiç bir sorun yaşanmamıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Excel Vers. ve Dili
2003
Bu sitenin devamı ve güçlenmedi için çok doğru ve yerinde bir karar.

Teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Bilmiyorum
Ben site harici bir banka hesap numarasına yatırmak isterim fakat detaylı olarak inanın bakmadım. Birde açıkça korktum zira korsan bir yazılım durumu ile bizden para istenir diye.
Bu noktada güvenlik açısından telefon numaranız msn gibi bilgileriniz olursa sesli ve yazılı teyitler daha mantıklı olur diye düşünüyorum fakat daha iyi bir fikir (ki ilgili linki incelemeden fikir belirtiyorum) varsa onada uymaya hazırım

Excel Vers. ve Dili
2003
Hüseyin bey iyi günler,
Üye olarak ücreti yatırdım.Her zaman desteğe hazırım.Büyük emeklerle siteyi yeniden hazırladığınız için çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
offis2013 Türkçe
Sayın "JEMOV" 'a katılıyorum.
Sütte ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş...
Ağzı yanan birisi olarak "HESAP NO" 'su olursa iyi olur diye düşünüyorum...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
"Ödemeleri kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz" şeklinde bir açıklama var, ancak yeterli olmamış sanırım

Verilen linkten sipariş işlemlerini tamamladığınızda en son adımda "Kredi Kartı" veya "Havale" seçenekleri çıkıyor karşınıza.
Havale şeçerseniz Emailinize gelen bilgiler içinde havale için hesap bilgileri bulunuyor.
Kredi Kartı seçerseniz AKBANK Güvenli Ödeme sayfasına aktarılıyorsunuz.

Umarım açıklama faydalı olmuştur.

Excel Vers. ve Dili
Ev -> Office 2016 Tükçe
İş -> Office 2016 Tükçe
Ben ilk zamanlardan beri düşünüyordum nasıl yardım edebiliriz ve nasıl iyileştirebilirz diye ben de hiç düşünmeden üyelik aldım Excel web ailesinin büyümesinde katkısı olan herkese teşekkür ederim

Excel Vers. ve Dili
2003 - TR / 2007 - TR
Hüseyin bey,

Site açılmadan önce yapılan duyurulardaki üyelik işlemleri geçerlimidir, yeniden başvuru mu gerekiyor. Ya da alınan başvuruların kimler olduğunu sıralasanız uygunmudur.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Baştan beri yapılan başvurular ve ödemeler geçerli.
Daha öncede yazmıştım.
Forumu tekrar açma süreceinde çok vakit kaybettim.
O yüzden biraz diğer işlerimi toparlayıp, Altın Üyelik işlemlerini yapıp bu üyelerin bu hizmetten faydalanmasını sağlayacağım.

Destekleriniz için teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007-Türkçe
benimde başından beri desteklediğim bir uygululama... bence altın renkli üyelik filan bile olmasın... bu siteyi açanlar gönülden bu işi yapıyolar... bende gönülden yatırdım bu parayı... altın üyelik filan umurumda değil... bu site sayesinde işlerimi daha hızlı yapıyor ve bu sayede ekmek parası kazanıyorum... bu siteye gönül veren emeği geçen herkesten Allah razı olsun.. çok teşekkürler

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Arkadaşlar,
aşağıda şu ana kadar Foruma Destek Amacıyla (Altın Üyelik) ödeme yapan üyelerin isimlerini yayınlıyorum.
Sipariş adımlarını tamamlayan ancak henüz ödeme yapmayan veya kredi kartı ödemeleri REDdedilen üyelerde var.
Bir de bu hengamede ödeme yaptığı halde gözden kaçanlar olabilir.
Aşağıdaki listede üye adını göremeyen üyelerimiz lütfen benimle özel mesaj ile irtibata geçsin.
Eğer havale ile ödeme yaptıysanız lütfen tarih ve banka adı belirtin.

Ödeme yapan üyeler, Teşekkürler:

usta07 (3 üyelik)
Korhan Ayhan
Fenomen
tuncismet
espiyonajl (3 üyelik)
muygun
Metin Karaağaç
serinci
yesilys
EKREM1661
acebeci
abazya
tamer42
htrk
deemer
leumruk
32derece
brain
sdegirmenci
tahsinanarat
ahmet uguz
levent menteşoğlu
asri
Mahmut Kök
fedeal
Eser Gökay
mesames
echobrain
macay
Ersen
Serkan Yiğit

Excel Vers. ve Dili
2002 Pro, Türkçe
Sitenin bizektekrar kazandırılmasından duyduğum mutluluk için söyleyecek söz, kullanacak kelime bulamıyorum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Ben payıma düşen ücreti ödedim, belki siteyi eskisi kadar sık kullanamıyorum ama imkanı olmayan, yeni başlayan özellikle genç arkadaşlar için bu site bir okul, bir akademi hatta çok daha fazlası.

Bunun için şunu söylemek istiyorum ücretini ödeyen arkadaşların isimleri gizli kalsın altın üyelik falan olmasın eskisi gibi devam edelim, çünkü ödediğimiz ücretin öğrendiklerimizin yanında esamisi bile okunmaz.

Öğrenmek, beşikten mezara kadar ve herkes için...

Excel Vers. ve Dili
2003 - TR / 2007 - TR
Bunun için şunu söylemek istiyorum ücretini ödeyen arkadaşların isimleri gizli kalsın altın üyelik falan olmasın eskisi gibi devam edelim, çünkü ödediğimiz ücretin öğrendiklerimizin yanında esamisi bile okunmaz.
Birde şöyle düşünmek gerekmiyormu. Eğer herhangi bir emare bırakılmazsa bu başlık yakında tamamen kaybolur. Daha sonra da destek vermek isteyecekler için dikkatlerini çekecek bir iz olmalıdır. Elbette ismin altında altın üyelik yazmasının çok önemi yok, Hüseyin beyin yaptıklarının yanında bizlerin yaptığı nedir ki! Teşekkürler...

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
...Ben payıma düşen ücreti ödedim...
Altın Üyeliğiniz aktif. Teşşekkürler.

Bunun için şunu söylemek istiyorum ücretini ödeyen arkadaşların isimleri gizli kalsın altın üyelik falan olmasın eskisi gibi devam edelim
Birde şöyle düşünmek gerekmiyormu. Eğer herhangi bir emare bırakılmazsa bu başlık yakında tamamen kaybolur. Daha sonra da destek vermek isteyecekler için dikkatlerini çekecek bir iz olmalıdır. Elbette ismin altında altın üyelik yazmasının çok önemi yok...
Bende sayın htrk gibi düşünüyorum. Bu sistemin devam etmesi için önce böyle bir sistemin varlığı bilinmeli.
Diğer taraftan şöyle düşünün.
Ben serbest meslek çalışıyorum, yani zamanımı kullanarak para kazanıyorum.
Bu destek artarak devam ettiği taktirde ben de daha fazla zamanımı foruma ayırıp daha iyi bir platform oluşturma gayretinde olacağım.
Türkçemize yerleşmiş bir deyim vardır; "Bunlar size Yol, Su ve Elektrik olarak geri dönecektir" :)

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
Excel hakkında ne biliyorsam bu foruma borçluyum. Karşılık beklemeden bütün bilgilerin paylaşıldığı tek bilgi forumunun burası olduğuna inanıyorum. Böyle bir forum için senelik 25 YTL'yi seve seve öderim ve umarım forumumuz birgün, bütün dünyada ilk başvurulan bilgi forumu olur.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sitemizin geleceği için desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize çok teşekkür ederim.

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Excel Vers. ve Dili
excel 2002 - türkçe
Bu sitenin verdiği hizmetin karşılığı, manevi destektir ve görebildiğim kadarıyla herkes minnettar bu siteden. Ve ama bu hizmetin de maddi bir sonucu, yükü var.
Burada maddi açıdan destek olan şahıslardan hiç kimsenin bunu herhangi bir statü, hiyerarşi için yaptıklarını sanmıyorum.
Hani kullanımı ve güncellemeleri tamamen ücretsiz programlar var onlardaki gibi gönüllü bağış (gönüllü bağış biraz garip oldu) sistemi uygulanabilir.

Yoksa şahsım için söylüyorum, benim ismimin yukarıda geçiyor olmasından utandım biraz, çünkü bu siteye yaptığı karşılıksız katkıları maddi bir değerle ölçülemeyecek nice kimseler var.

Minnetle selamlıyorum

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007
Ben de 90'lı senelerde amatör olarak programcılık deneyimim ve kendime göre üstün! (tartışılır tabi) excel bilgime rağmen VBA ile hiç haşır neşir olmamıştım. VBA öğrenmem gerektiğini, QBasic'ten çok üstün bir dil olduğunu bu siteden öğrendim ve bu sureci SİTENİZ sayesinde rahat geçirdim.

Şimdi destek olmak, LeventM üstad'a, sempatik bulduğum Conscontrol'e ve diğer uzman arkadaşlara benim için bir borçtur. Derhal altın üye olacağım. Adımı altın harflerle yazdırıcam site tarihine ;)

Sn. Hüseyin Bey'e Paralı Üyelik Sistemine geçişteki ince ve hassas yaklaşımından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Birde kendi fikrimi beyan edeyim. Ben olsam; Standart (Parasız) Üyelik'i sınırlı kontenjanlı yapardım. Bence bu kadar iyi niyetli olmaya gerek yok. Örneğin; Aylık, 5 başlık açma hakkı. Konulara 20 cevap hakkı gibi. Eğer üye'nin çok acil bir soru sorması gerekiyor ise ayrı bir email ile yeni hesap açsın.

Son olarak arkadaşın biri, kredi kartı ile üye olmak güvenli mi, değil mi tereddütüne düşmüş. Alt yapı gereği, en az gittigidiyor, hepsiburda, teknosa vs. siteleri kadar güvenli. Hiç tereddüt etmeden üye olun. En azından bunu bahane etmeyin ;)

İMRANCUHADAR

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2007 Türkçe
Bizde üzerimize düşeni yapalım artık.

Not: Arkadaşlarımız gizli kalsın demişler. Bence bir müddet bu şekilde devam etsin. Üyelerin güven konusunda endişeleri bitene kadar devam ettikten sonra Altın üyelik vs. gibi ünvanlar kaldırılabilir. Ancak altın üye yine kendine has özelliklerden faydalanmak şartı ile tabi. O kadarlıkta hakkı olsun

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
İMRANÇUHADAR
bamteli_27
RALKAN
isimli üyelerimizin Altın Üyelik ayarları yapıldı.
Hayırlı olsun.