Düşeyara ve Filtreleme

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
Merhabalar.Excell Düşeyara ve Filtreleme bilgilerimi nasıl üst seviyeye çıkarabilirim,yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

f4tih

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365, (64 bit) Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-07-2026
Bu biraz genel bir tabir olmuş. Sonuçta ne amaçlı kullandığıza bağlı. Düşey arayı yada filtrelemeyi üst seviyeye çıkarmak derken
düşeyaranın ve filtrelemenin yapabilecekleri sınırlıdır yani bir amaca hizmet eden fonksiyonlardır. Kendi işlevleri dışına da çıkamazlar. O yüzden tam olarak ne yapmak yada neyi öğrenmek istiyorsunuz direk öyle girseniz konuya daha iyi bir yönlendirme yapılır forumca.

Excel Vers. ve Dili
Türkçe
şöyle söyleyeyim.ben geçen senelerde kurumsal bir firmada son mülakat olan excell mülakatından kaldım işe giremedim.yapamadıklarım arasında en kolayı düşeyara ve filtrelemeydi.düşeyara formülünü kullanarak veri karşılaştırma ve tablolar arası veri gösterimi vardı.filtrelemede ise tam hatırlayamadığım filtrelenmiş verileri ayrı ayrı gruplandır gibi şeyler vardı.şuanki işim İk şefi.personel listeleri ile alakalı,tablolar ile alakalı çok işiö oluyor.dediklerim harici ne önerirsiniz.

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Benim tavsiyem nette yayınlanmış ücretsiz videoları izlemeniz yönünde olacaktır.

Sonrasında ise bol bol pratik yaparak bilgilerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.