Yeni Serverimizdeyiz

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
Forumun büyümesi bizlerde şaşırtacak hızda olunca fazla plan yapmaya vakit bulamadan taşınmak zorunda kaldık.
Sizleri belirli bir süre forumdan ayrı kalmaya mecbur ettiğimiz için özür dileriz.

Artık taşınma işlemimiz bitti.
Ã?nümüzdeki günlerde yeni serverimizde ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Bunları da anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Tüm bu çabalar sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için.

Güzel günlere.....

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
İnternet adresimiz yarından itibaren normale dönecektir.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Normale döndü galiba :)

Yeni server hayırlı olsun ...

Hüseyin,
kolay gelsın
££bu konuda yardım plss'' sorumla ıb ılgılenmen mumkun mu acaba halen bı cevap alamadım?

Sayın Admin, Modaratörler, Teknik Sorumlu ve emeği geçen diğer tüm forum üyeleri,

Bu güzel forumu kurup, büyütmekle kalmayıp gelişmesine paralel olarak ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara da cevap vermek için zaman, emek ve para harcayarak bu işi ne kadar ciddiye aldıklarını gösteren bu gruba en içten duygularımla teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

Excel Vers. ve Dili
Office 2013 Türkçe
Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.İnşallah her daim gözümüzün önünde olur bu site. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba arkadaşlar
bu foruma emeği geçenlerin hepsinin ellerine yüreklerine ve akılarına sağlık iyiki varsınız.inanın şükranlarımı anlatacak kelime bulamıyorum tekrar tekrar elinize yüreğinize sağlık.başarılarınız devamını diliyorum.yeni server imiz hayırlı olsun