Yapıştırma sorunu

Merhabalar
Word de hazırladığım 40 sayfalık bir kitap var kopyaladığım bir resimi bütün sayfalara aynı anda bütün sayfaları aynı yerine yapıştırabilirmiyim.Yoksa tek tek yapıştırmak zorunda kalacağım.Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın güven,
Bu resim Başlık yada Altlık niteliğinde mi acaba?
Ã?rnek dosya gönderiyorum. Bu dosyada bir resmi header(başlık) kısmana koydum ve istediğim yere konuşlandırdım. :D Aynı resim her sayfada çıkıyor. Başka resim varsa aynı yöntemle başlığa konabilir.

Necdet bey resimleri başlık kısmına ekliyemiyorum.Biraz açıklayıcı yazabilirmisiniz teşekkürler

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın güven, tabiki açıklarım elimden geldiğince ama ofis versiyonunu yazmamışsınız bendeki de ingilizce, dilim döndüğü kadarıyla önce ingilizcesini sonra türkçesini yazacam.

word dosyasını açtığınızda başlangıçta Header and Footer (başlık ve altlık) gelmez, bunu getirmek için View (Görünüm) den Header and Footer (başlak ve altlık) ı seçmeniz gerek. Bu seçildiğinde ekranda başlık satırı çıkar.
Burada iken Insert--> Picture--> From File (Ekle-Resim-Dosyadan) dan resmi ekleyiniz.
Resmi Ekledikten sonra, resim üzerine sağ tıkla Format Picture (Biçim Resim) menüsunden Layout (sanırım yerleşim) dan resmi arka plana yada ön plana seçtiğinizde Horizontal Aligment (Dikey Yerleşim) etkin hale gelir.
Bundan sonra resmi fare yardımıyla istediğiniz yere sürükleyip bırakabilirsiniz.
Umarım yardımcı olmuşumdur.
İyi Çalışmalar.