Word de yazdığım bir kelimenin aynı sayfada seçtiğim bir yere yazdırma

Excel Vers. ve Dili
excel türkçe
Öncelikle herkese selamlar.

Ben bir konuda değerli ustalardan yardım isteyeceğim. Word de yazdığım bir kelimenin aynı sayfada seçtiğim bir yere otomatik olarak yazdırması. Yani başlık kısmına yazdığım bir kelimenin aşağıda seçtiğim bir yere başlıkta o kelimeyi yazarken aşağıda seçtiğim bir yere aynı anda yazması.

Bu konuda değerli ustalar ve hocalar bana yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürlerimi bir borç bilirim.
sağlıcakla kalın.

Excel Vers. ve Dili
Excell-word 2003 Türkçe
Sayın Seyit Tiken,

Bu konu ile ilgili örnek verebilirmisiniz. Nasıl yapılması gerektiğini örnekle açıklamanız mümkün olursa daha iyi yardımcı olursunuz

kumandur

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2019 Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-02-2026
Soruya cevap verilmemiş herhalde, ilk kapak sayfasında "Sayı: 2022/42" diye bir bölüm var buraya yazdığımda takip eden sayfalardaki üst bilgi bölümünde belirli bir alana aynı Sayı:2022/42 ya da 2022/42 ifadesini otomatik olarak yazdırmak istiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

Teşekküler

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
2007 Office, Tr
Soruya cevap verilmemiş herhalde, ilk kapak sayfasında "Sayı: 2022/42" diye bir bölüm var buraya yazdığımda takip eden sayfalardaki üst bilgi bölümünde belirli bir alana aynı Sayı:2022/42 ya da 2022/42 ifadesini otomatik olarak yazdırmak istiyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

Teşekküler
Birinci usul:
Ekle > Üstbilgi ... şeklinde yapılırsa bu kısımda yazılanlar tüm sayfalarda aynen görünür.
Başka bir usul:
* Birinci sayfada Sayı:2022/42 ifadesini yerleştiriniz
* İfade seçili halde iken
* Ekle > Yer işareti > Buna herhangi bir isim verin
* Başka her nerede isterseniz bu ifadeyi çağırmak istediğiniz yere gelin
* Ekle > Çapraz başvuru > Başvuru türü > Yer işareti
* Verdiğiniz ismi göreceksiniz. Onu seçin.
Bu şekilde aynı ismi bir çok kez kullanabilirsiniz.