wireless lan connection indicator Kapalı

Excel Vers. ve Dili
Excel xp ingilizce
Excel 2000 ingilizce
speed touch wireless modem kullanıyorum. kablosuz ağları göster penceresinde kendi modemimi göremiyorum.daha doğrusu Kablosuz modem kullanılablir değil diye bir uyarı veriyor. kablosuz ağım devredışı direver ile ilgili bir sorun mu. birde wireless lan connection indicator Kapalı yani bu ikonun üzerinde kırmızı çarpı işareti var.Ben konu ile alakalı sanıyorum.
Yardımlarınızı rica ederim.Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel xp ingilizce
Excel 2000 ingilizce
yardımcı olacak olan bir arkadaş arıyorum

Modemimle alakalı problem için yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum
Rica

Re: yardımcı olacak olan bir arkadaş arıyorum

huseyinkarabocuk' Alıntı:
Modemimle alakalı problem için yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum
Rica
Hüseyin bey, sorun WEP şifrelemeden kaynaklanıyor olabilir. Kapatarak bir deneme yapabilirsiniz. Sorunu çözemezseniz tekrar görüşürüz. Kolay gelsin.

Excel Vers. ve Dili
Excel xp ingilizce
Excel 2000 ingilizce
wireless lan connection indicator Kapalı Hk.

Fomer yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Evet kullanımımda böyle bir hata ile karşılaştım. yani modem kurulumunda koymuş olduğum wep şifresi ile bilgisayarda wireless ayarlarına koyduğum şifrenin ve hatta wireless' e koyduğum ismin de aynı olması gerekmekte imiş. Böyle bir problemi olanlar olabilir diye açıklama yapmak istedim. Benim problemimde (wireless lan connection indicator Kapalı) notebook kullananlar içinde bilgi mahiyeti' nde wirelessı kullanıma açma,kapama durumu diye bir şey var. bazı notebooklarda notebookun altında bazılarında da yani bende(packard bell) fn yardımcı tuşa basarak F1 wireless açma kapama diye bir şey var. benim wireless sinyal olayı kapalı imiş. bunu yaparak düzelttim. Herşey için sağolun.