versiyon uyuşmazlığı

Excel Vers. ve Dili
2000,tr
arkadaşlar, ben office 2000 kullanıyorum. yazmış olduğum VB kodlarının hemen hemen hiçbirini office 2003 ve üzeri versiyonlar tanımıyor.en basit basic komutlarını bile tanıtamıyorum.(trim,date ...)references da gereken lib lerin hepsi tanımlı. bir müşteriye programımı yükleyeceğim zaman önce office 2000 in accesini yüklüyorum, ondan sonra komutları tanıyor. ben gittiğim her müşteriye office 2000 cd mi mi götürmek zorundayım. bu konuda fikri olan var mı? yardımcı olarak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bence tam tersi olması gerekir. Bu durum sadece accesstemi oluyor, exceldede aynı durum sözkonusumu?

Excel Vers. ve Dili
2000,tr
zaten excel de oluyor

slm. usta zaten bu excel de oluyor. ben acces i, offiice 2000 deki VB liblerini tanıtmak için yüklüyorum sadece... bence de tam tersi olamsı gerekir ama, ne yuazıkki öyle değil. ve bu bir kişi de olmadı. 2003 ve yukarısı versiyon yüklü olan bütün bişlgisayarlarda durum aynı. (2002 de sorun yok). diğer arkadaşlar bu komutları nasıl çalıştırıyorlar acaba? bunun bir açılaması olmalı.. neyse aklına birşey gelirse paylaşırsan sevinirim usta. şimdiden sağol.