Veri süz

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
Merhaba,
Doğrudan Temin programı hazırlamak istiyorum ancak. Bir yerdeki bilgilerin Süz programı ile başka bir sayfaya aktarılmasını istiyorum..Bununla ilgili bir sevk progrmı var elimde ancak ben buprograma bakarak yapamadım ..

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
Merhaba,
Doğrudan Temin programı hazırlamak istiyorum ancak. Bir yerdeki bilgilerin Süz programı ile başka bir sayfaya aktarılmasını istiyorum..Bununla ilgili bir sevk progrmı var elimde ancak ben buprograma bakarak yapamadım ..
dosya ekleyemiyorum acaba neden? saygılarımla..

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
dosya ekleyemiyorum acaba neden? saygılarımla..
rar dosyası olarak gönderdim. Bu sevk programında olduğu gibi ekran sayfasında personel adı süz ( ok işareti ) ile başka sayfadan geliyor.. Bu işlemi bende yapmak istiyorum ama olmuyor. Saygılarımla

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
rar dosyası olarak gönderdim. Bu sevk programında olduğu gibi ekran sayfasında personel adı süz ( ok işareti ) ile başka sayfadan geliyor.. Bu işlemi bende yapmak istiyorum ama olmuyor. Saygılarımla
merhaba
doğrudan temin programı yapmaya çalışıyorum ama çok eksiği var. Ben perseonel ve firma adları kısmından veri girişi kurum sayfasına aktarım yapmaya çalışmak istiyorum ancak yapamıyorum . Önce göndermiş olduğum sevk programında olduğu gibi yapmak istiyorum

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
OFFİCE 2003 EXCELL 2003
kendi çabalarımla bir şey yaptım ama veri sayfasını daha güzel bir görünüme getirmek istiyorum.. yardımlarınız bekliyorum

Ekli dosyalar