uzun formül hatası

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
mrb arkadaşlar.ben forumu aradım ama benimkine benzer bir uzun formül hatası çözümü bulamadım.bi bakar mısınız rica etsem

=BİRLEŞTİR(" 1-"&" "&Sayfa1!N9&" "&"işine istekli olarak katılıyoruz. Bu taahhütnamenin imza tarihi itibarıyla, 4734 sayılı Kanunun 10 uncu maddesinin son fıkrasının a, b, c, d, e, g ve i bentlerinde belirtilen durumlarda olmadığımızı beyan ediyoruz. Bu durumda değişiklik olması halinde, idareye derhal bildirmeyi kabul ve taahhüt ediyoruz." )

buna uzun formül hatası veriyor .nerede yanlış yaptım acaba?

AS3434

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
M.Office/Excel 2007 Türkçe
Uzun metin arasına Tekrardan "&" koyun. Baştaki BİRLEŞTİR işlevini yazmaya gerek yok.

=" 1- "&Sayfa1!N9&" işine istekli olarak katılıyoruz. Bu taahhütnamenin imza tarihi itibarıyla, 4734 sayılı Kanunun 10 uncu maddesinin son fıkrasının a, b, c, d, e, g ve i bentlerinde belirtilen"&" durumlarda olmadığımızı beyan ediyoruz. Bu durumda değişiklik olması halinde, idareye derhal bildirmeyi kabul ve taahhüt ediyoruz."

gibi.

Sondaki metni gözden ırak bir hücreye yapıştır. Örneği Z1 Hücresine Formülü aşağıdaki şekilde değiştir.
=BİRLEŞTİR(" 1-"&" "&Sayfa1!N9&" "&" " & $Z$1)

Excel Vers. ve Dili
Office 2003 Türkçe
çok teşekkür ederim, Allah razı olsun.daha öğreneceğim çok şey varmış çok.iyi çalışmalar arkadaşlar