Userformdaki labelde kayan yazı

NBATMAN

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
Office 2003 excel Türkçe
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki kodları forumdan animasyon bölümünden aldım fakat bir türlü çalışmıyor kırmızı işaretli satırda ekteki hata mesajını veriyor.Yardımcı olabilirmisiniz?
Aslında bununla birlikte genel bir problemim daha var bu hata mesajını aldığımda aşağıdaki dim kodunu kullanarak bazı fonksiyonları tanımladığımda kısmende olsa problemleri geçebiliyorum tabi her zaman çözüm olmuyor.Acaba bunun nedeni kulandığım excel versiyonu veya bilgisayarımda bir takım obje,fonksiyon veya kütüphane dosyalarının eksik veya doğru olmaması olabilir mi ?Bir şey daha geliyor aklıma formdan aldığımız kodların yazan arkadaşlarımız tarafından genel değilde özel yazılmış veya kıstlanmış olmasından kaynaklanabilirmi?Çünkü bazen formda birtakım başlıklar görüyorum " programim başka bilgisayarda çalışmadı hata verdi " diye .Bizim gibi acamilere bu konuda ki problemleri çözebileceğimiz basit fakat faydalı VBA kodları ile ilgili ipuçları hazırlanabilirmi sizcede...Saygılarımla ilginize şimdiden teşekkürler...
Private Sub CommandButton104_Click()
Label62.Caption = " İYİ BAYRAMLAR. "
Dim karakter, kalan As String
Dim s, c, i As Integer
s = Len(Label62)
For i = 1 To s
karakter = mid(Label62, 1, 1)
kalan = right(Label62, s - 1)
For c = 1 To 30000
Label62 = kalan & karakter
Next c
DoEvents