Userformdaki bilgileri kaydetme

Excel Vers. ve Dili
2003
userforma girmiş olduğum bilgileri kaydet tuşuna bastığımda kaydetmesini istiyorum ama userformun içinde açmış olduğum combobox menüsünden seçtiğim herhangi bir çalışma sayfasına kayıt etmesini istiyorum nasıl yapabilirim acaba?

Excel Vers. ve Dili
excel2003 Tr
en azından ufak bir örnek eklerseniz size daha kolay yardımcı olabiliriz

Excel Vers. ve Dili
2003
Bu çalışmada Formu aç dedikten sonra karşınıza gelecek olan userform2 tablosundan herhangi bir operasyon seçtikten sonra gelen userform1 ekranında bilgileri giriyoruz ve alta ÜTK no açılır menüsünden bir tane çalışma sayfası seçtikten sonra Kaydet'i tuşladığım zaman o bilgiler seçmiş olduğum ÜTK çalışma sayfasına kayıt olmasını istiyorum? Bunu nasıl yapabilirim acaba?

Excel Vers. ve Dili
excel2003 Tr
dosyayı inceleyiniz

bikaç değişiklik yaptım arzu ederseniz makroları etkinleştirmeyin ardından thisworkbook kısmındaki kodu silin böylece eski haline dönecektir.

Excel Vers. ve Dili
2003
olympoosss çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyorsun Allar razı olsun senden. Ama ufak bir şey daha isteyecektim. Şimdi hepsini iyi güzel yapıyorsun ama bana operasyon nosu isminden daha çok gerekli yollamış olduğunuz kodu biraz değiştirdim ama operasyon nosu Label7 de çıktığı için onu bir türlü kaydet dediğimde excel çalışma sayfasına atamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..