update butonu?

Excel Vers. ve Dili
2003 ingilizce
arkadaşlar merhaba,

sorunu ekteki dosyada da anlatmaya çalıştım. sabit bir birim üzerindeki yaptığım değişikliğin daha önceki kaydettiğim bütün sonuçlara yansıması nasıl gerçekleşir? yapamadım yardımlarınızı bekliyorum.
şimdiden çok teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 ingilizce
üstadlar yardım lütfen...

en azından böyle bi şey yapılabilir mi yapılamaz mı yorum yazınız. yapılamaz ise hiç olmazsa programın mantığını biraz değiştirme yi deneyim. saygılar...

Excel Vers. ve Dili
2003 excel visual basic
arkadaşım senin demek istediğin değiştirince maliyeti oto aktarması değil mi eğer böyle ise bana cvp yaz ben sana değiştir makrosunu yazarım merak etme hersey excel.web.tr icin...

Excel Vers. ve Dili
2003 ingilizce
teşekkürler emrexcel123

maliyeti userformdan excel e aktarmada bi sorun yok. sorun şu hammadde fiyatındaki bi değişiklik olursa bütün ürünleri tekrar userformda ekrana getirip tekrar kaydet demem gerekiyor. istiyorum ki hammadde fiyatındaki değişiklik otomatik olarak hepsine yansısın. bu eklentiyi ben örnek olsun diye yaptım.
olay gerçeğinde biraz daha karmaşık aslında.

yani özetle "maliyet update" butonuna bastığım zaman comboya sırayla ürünleri seçip (ki seçtiğimiz zaman otomatik olarak yeni maliyet oluşacak yeni hammadde fiyatına göre) tekrar kaydet butonuna bassın.

ilgilendiğin için teşekkürler.