Trafik Tescil Programı Final

Excel Vers. ve Dili
Office 2007 Professional Enterprise

Daha önceden paylaşıma açtığım trafik tescil programı artık son haline geldi..Diğer konuda yapılan yorumlarışığında daha iyi duruma getirmeye çalıştım.

Belgeye döküm alınırken satırlarda kayma olursa eğer programı tasarım görünümünde açarak rapor tasarımından istanilen şekilde yazdırma ayarları yapılabilir.Biraz access bilgisine sahip arkadaşların bunu rahatlıkla yapabileceğini düşünüyorum..Form tasarımında yapılan yazdırma değişiklikleri raporlara yansımaz..Mutlaka rapor tasarımından ayarlama yapılması gerekmektedir.

Program çalıştırılmadan access seçeneklerinden Makro güvenlik ayarları en düşük seviyeye ayarlanması gerekmektedir.Bu ayar yapılmadığı zaman makrolar engelleneceği için program çılaşmayacak ve hata verecektir..

Program bilgisayara kurulduktan sonra başka bir boş access açılarak VBA penceresi açılıp tools sekmesi altından references menüsü açılıp buradan browse butonu tıklanarak programın kurulu olduğu dizin içerisinde bulunan authzax.dll ve VSFLEX3.OCX dosyaları mutlaka tanıtılmalıdır. Bu işlem yapılmaz ise program açılışta yine hata verecek ve düzgünçalışmayacaktır.

Daha önceki sürümlerinde kullanılan haber barı ve kayan yazı uygulamaları kaldırılmıştır.Bu sayede programın daha kararlı ve stabil çalışması sağlanmıştır.

Microsoft access veritabanlarının hepsinde sorunsuz çalışmaktadır..(Access2000-Access2003-Access 2007)

Programın VBA sında şifre yoktur.Ticari amaç dışında yani programın kopyalanıp para karşılığı satılması dışında kopyalanıp dağıtılması serbesttir. Adıma Noter onayı alınmıştır.Ticari amaç için kullanımının tespiti halinde ilgililer hakkında kanuni yollara başvurulacaktır.

Programın açılış şifresi ile sorgu ve uygulalar menüsündeki kullanıcı ekleme menüsünün kullanıcı adı ve şifresi aynıdır..

Kullanıcı adı: admin
Şifre : admin

Programın yapıımında çalışmalarından faydalandığım bütün üstalarıma buradan sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım..

Programın tasarlanmasındaki amaç hem mesleğimde kendi kullanabileceğim bir projeye sahip olmak, hem kendimi geliştirmek hemde Trafik Tescil İşleri ile uğraşan arkadaşlara faydalı olabilmektir..

Tek kazancım bir teşekkürünüzdür..Umarım bunuda esirgemezsiniz..Herkese iyi çalışmalar..

Eski konu kilitlenerek buradan devam edilirse daha iyi olur...

Programın boyutu sitenin eklenti boyutundan büyük olduğu rapide yüklemek zorunda kaldım....

PROGRAMI BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ..

1Al2Ver

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
64 Bit TR - Microsoft Office 365 - Win11 Home
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
04-01-2026
Sayın perisanoglu merhaba,

Paylaşım için teşekkürler..

tahsinanarat

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2019 Türkçe
27-05-2028
Sn. Perisanoglu tek tekilemeyle mükemmel olmuş, eline sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Tescil Programı

Sayın perişanoğlu emeğinize sağlık çok tşkler. kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 TR
Merhabalar.

Elinize sağlık,güzel program olmuş.
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

İyi çalışmalar.

Excel Vers. ve Dili
yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar..sağolun..

Excel Vers. ve Dili
(Excel 2016 - İngilizce)
30-11-2022
Emek verilmiş bir çalışma.Tebrik ederim.

Excel Vers. ve Dili
Değerli yorumlarınız için ben teşekkür ederim arkadaşlar..Umarım faydalı olabilmişimdir...

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
yardm

hp f4180 yazıcı kullanıyorum. matbu ek -1 e uymuyor. biraz yukar kayması lazım. ayarlamasını nasıl yapacağız. detaylı anlatım lütfen..

Metin Karaağaç

Uzman
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Pro Plus-Türkçe
10-12-2025
Güzel program. Büyük emek harcanmış. Paylaştığınız için teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
office 2003 türkçe
ellerinize sağlık çok güzel olmuş fakat yazılar tam oturmuyor bende ne yapmam gerektiğini anlatabilirmisiniz. Teşekkür ederim.

konas06

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
ofis 2016 Türkçe
01-07-2025
Ellerinize sağlık
Teşekkürler

policeman

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
14-01-2025
Hayranlıkla kontrol ettim;eline sağlık...