TOPLU MAİL DE İSME ÖZEL GÖNDERİM

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkce 64bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
30-12-2022
Merhabalar
Aşağıdaki linkte numan şamil'in Toplu mail atma konusundaki eklemiş olduğu toplu mail atma şablunu var. Bu şablon güzel bir şekilde çalışıyor lakin benim için eksik olan yerleri var. Bu şablona aşağıdakileri ekleyebilecek var mıdır ? Kendim yapmak isterdim hiç olmazsa eklemek ama vba da o dereceye gelmek yıllarımız alabilir :)

1- Mailleri kişi ye özel nasıl gönderebilirim ? Yani aşağıdaki excelde "Liste" sayfasında "Ek Mesaj Metni 1" ( B stununa ) alıcılara özel, diğerleri ortak şeklinde nasıl ayarlanır ? Örn. B3 Hücresine " Ahmet Bey" B4 hücresine "Leyla Hn" yazcagım ve bu B stunundaki bilgiler sadece karşılık gelen A stunundaki mail adreslerine gidecek.

2- "Menu" Sayfasında soldaki ek dosyalar hepsi eki ekte gönderiyor. Mesela C9 hücresindeki "Dosya Ekle" butonuna sadece jpg veya png yüklensin ve bunu ekte değil de mailin içine koysun. ?

3- "Menu" Sayfasında imza butonu var. Lakin çalışmıyor. Outlooktaki imzamızı buraya bağlayabiliyormuyuz ?

İndirme Linki : https://drive.google.com/file/d/1MlB8kVpWTfl1VvzQHkPw9vRypESK1GA2/view?usp=sharing

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkce 64bit
30-12-2022
Yardımcı olabilecek var mıdır ???

Excel Vers. ve Dili
Office 2016 EN 64 Bit
25/05/2022
Merhaba,

Bu program bana ait, ücretli satılan bir programın değiştirilmiş şeklidir.

Direkt olarak suçladığım kimse yok, ancak bir kaç yıl önce ücretsiz dağıttım programlarım artık ücretlidir.
Ozaman için ücretsiz olan programda kaynak belirtilmeyip bir siteye mal edilmesi doğru değildi.

Bu sitede yayınlanıyordu, indirme linki talebim üzerine kaldırıldı.

Saygılarımla.

Excel Vers. ve Dili
2016 Türkce 64bit
30-12-2022
Merhaba,

Bu program bana ait, ücretli satılan bir programın değiştirilmiş şeklidir.

Direkt olarak suçladığım kimse yok, ancak bir kaç yıl önce ücretsiz dağıttım programlarım artık ücretlidir.
Ozaman için ücretsiz olan programda kaynak belirtilmeyip bir siteye mal edilmesi doğru değildi.

Bu sitede yayınlanıyordu, indirme linki talebim üzerine kaldırıldı.

Saygılarımla.
Asri bey size mesaj attım konu ile alakalı olarak.