Teşekkürler..

Greenblacksea53

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Tr
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
05-01-2025
Herkese merhaba,

Foruma ilk üye olduğumda, Excel'de başlangıç seviyesi altındaydım, forum sayfasında geçirdiğim zaman, benim iş performansımı ciddi şekilde etkiledi. Sayenizde, sadece işimi daha iyi yapma fırsatı bulmakla kalmadım, Excel'de artık uzmanlaşmaya başlayıp, aynı zamanda kariyerimde yükselme fırsatı elde ettim. Sizin rehberliğiniz ve destekleriniz olmadan bu başarıları elde etmem mümkün olmazdı.

Forum yöneticilerine, möderatörlerimize, tüm üyelere kalpten teşekkür ediyorum.

Saygılarımla..

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz. Böyle mesajlar, motivasyonumuzu arttırmamıza neden olduğu gibi doğru yolda olduğumuzun da önemli bir göstergesidir.

Excel, uzun zamandan beri bireysel hobi çalışmalarının dışına çıkarak iş hayatının çok önemli bir parçası haline geldi. Excel bilgisi, iş başvurularında istenen ana şartlardan biri artık.

Elbette bunda biz ve bizim gibi Excel forumlarının uzun yıllardır süren gayretlerinin etkisi çok büyüktür. 2004 yılından beri bitmeyen bir enerjiyle hayatını sürdüren forumumuzun sizlere kariyer fırsatı sunacak seviyeye gelmesi en büyük mutluluğumuzdur.

Başarılarınızın devamı dileğiyle.

NADİR YILDIZ

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 Türkçe
09-02-2026
Evet bende teşekkür ediyorum.
yıllardır elle manuel olarak kayıt yaptığım yada kontrol ettiğim birçok evrak ve veriyi
saniyeler içinde programa aktarabiliyorsam ve kontrol edebiliyorsam siz üstatların sayesinde oldu
hepinize ayrı ayrı ne kadar teşekkür etsem azdır hakkınız ödenmez.
excelle ilgili çok şeyler öğrendim kendimi geliştirdim işimi daha kolay pratik ve zevkle yapar oldum..
öğrendiklerimle sizin desteklerinizle yaptığım tablolardan yararlanarak başka arkadaşlarıma yardımcı oldum.
onlarında işleri pratik hale geldi bana teşekkür ve dua ediyorlar sizlerin sayesinde..
şimdi baktımda 2006 yılında üye olmuşum...17 seneden fazla olmuş
levent bey - haluk bey - necdet bey - korhan bey ve şimdi hatırlayamadığım nice üstatlar hepinize ayrı ayır teşekkür ediyorum
özellikle korhan üstadın çok desteğini gördüm.
hatta bazen kendisini sorularımla bunalttığım zamanlar oldu :) hakkını helal et üstat

tekrar hepinizi teşekkür ediyorum.

Mdemir63

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis2010 32Bit Türkçe
19-02-2026
Selamlar
2006 yılında üye olduğumdan beri desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve Fiilen iş hayatımda çok faydasını gördüğüm tüm Moderatör, Uzman, Destek ekibi ve diğer forum üyelerine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Artık 2015 yılından beri emekli olarak devam ettiğim formumuz iyi ki var, sonsuza dek de olması dileğiyle herkese saygılarımı sunuyorum.
Emeği geçen herkese Teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Bu güzel sözler için ben de kendi adıma teşekkür ederim.
Burada hep birlikte hem öğreniyoruz, hem öğretiyoruz. Benim için ikisi de geçerli.
"Mutluluğun temelinde paylaşım kavramı yatar" demişti rahmetli İlhan Selçuk, gerçekten doğru demiş.
Bir kullanıcıya en ufak bir yardımım olsa mutlu oluyorum.
Değer bilmek te güzel, Teşekkürler.