Tekrarlanan Verİlerİ Tanima

Excel Vers. ve Dili
exel 2003 sp 3
Tekrarlanan Verileri Tanıma

Bir dosya oluşturdum; ama bir sayfada çalışırken diğer sayfadaki cari isimleri yazmaya başlayınca otomatik tamamlasın istiyorum. Aynı sütunda olunca yapıyor; ama farklı bir sayfanın farklı sütununda nasıl yapabilirim? Dosyayı da ekledim ilgilenebilirseniz kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Bu istediğinizi yazarken yapmak zor, bunun yerine C sütununda veri doğrulama ile açılan liste oluşturmanızı ve isimleri bu listeden seçmenizi öneririm.

Excel Vers. ve Dili
exel 2003 sp 3
bunu nakliyatçı bir arkadaşım için yaptım veri doğrulama olarak yaptım zor geldi kullanması bu şekilde yapılabilirmi dedi bi deneyelim dedim saolasın kardeş peki benbusayfayı en alta indirip cari listeyi bu sütunları üstü ne gizlesem bi sorun teşkil edermi acaba?

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
bunu nakliyatçı bir arkadaşım için yaptım veri doğrulama olarak yaptım zor geldi kullanması bu şekilde yapılabilirmi dedi bi deneyelim dedim saolasın kardeş peki benbusayfayı en alta indirip cari listeyi bu sütunları üstü ne gizlesem bi sorun teşkil edermi acaba?
Bu durumda lisyeyi tablonuzun üstündeki hücrelere kopyalayın ve bu satırları gizleyin.