Tek Butonla İkİ İŞlem

Excel Vers. ve Dili
mm
Örnek Dosyada İkİ Makroyu İkİ Buton ÇaliŞtirmakta , Bu İŞlemİ Tek Bİr Butonla Yapabİlİrmİyİm Yanİ Butona Basinca Gİzlesİn Butonda GÖster Yazsin Tekrar Basinca GÖstersİn Butonda Gİzle Yazsin...cevaplariniz İÇİn Şİmdİden TeŞekkÜr Ederİm. Cevaplari Xls. Formatinda GÖnderİrsenİz Memmun Olurum.

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
sN. alicanxy58 dosyanız ekte.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
mm
Sayin Meslan Cevabiniza TeŞekkÜr Ederİm , Butonu İstedİĞİm Yere TaŞiyabİlİrmİyİm?, BaŞka Bİr ÇaliŞma Kİtabina Bu İŞlemİ Nasil Uygularim?

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
Sayin Meslan Cevabiniza TeŞekkÜr Ederİm , Butonu İstedİĞİm Yere TaŞiyabİlİrmİyİm?, BaŞka Bİr ÇaliŞma Kİtabina Bu İŞlemİ Nasil Uygularim?
Elbette taşıyabilirsiniz. İstediğiniz dosyada bir ToggleButton ekleyin, kodları kopyalayıp bu butonunun kod bölümüne yapıştırın.

Excel Vers. ve Dili
mm
sayın meslan pratikte basit işlemleri yapıyorum ancak belirttiğiniz işlemi yapacak kadar teorik bilgiye sahip değilim. Size sıkıntı olmayacaksa örnek xls. dosyası ile açıklayabilirmisiniz . İlginize teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
2003 TR
sayın meslan pratikte basit işlemleri yapıyorum ancak belirttiğiniz işlemi yapacak kadar teorik bilgiye sahip değilim. Size sıkıntı olmayacaksa örnek xls. dosyası ile açıklayabilirmisiniz . İlginize teşekkür ederim.
Dosyayı tekrar inceleyin. Gerekli açıklamaları yaptım.

Excel Vers. ve Dili
mm
TeŞekkÜr

Sayın MESLAN Cevabınıza çok teşekkür ederim.