tarihlere göre renklendirme

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18.06.2019
selamün aleyküm herkesin ramazanı hayırlı olsun
ekdeki dosyada tarihleri yazdığım bir çalışma bu günün tarihini renklendiri yorum koşullu biçimlendirme ile geçmiş tarikleri ve gelecek tarihleride boyadığım rekle renklendirmek istiyorum yardımlarınız için teşşekkürler
yani geçmiş tarih bir renk bugünün tarihi bir renk gelecek tariihn rengi bir renk olmasını istiyorum

Ekli dosyalar

İdris SERDAR

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Excel, 365 - İngilizce
selamün aleyküm herkesin ramazanı hayırlı olsun
ekdeki dosyada tarihleri yazdığım bir çalışma bu günün tarihini renklendiri yorum koşullu biçimlendirme ile geçmiş tarikleri ve gelecek tarihleride boyadığım rekle renklendirmek istiyorum yardımlarınız için teşşekkürler
yani geçmiş tarih bir renk bugünün tarihi bir renk gelecek tariihn rengi bir renk olmasını istiyorum
Dosyanız ekte.

.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
18.06.2019
yurttaş bey ilginiz teşekkür ederiz ben bu işlemi denemiştim zaten ancak boş hücreleride renklendiriyor benim istediğim boş hücreleri renlendirmemesi

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Sn. yurttas beyin örneğindeki biçimlendirmeye bir koşul daha eklersek sorun çözülür sanırım. Ekteki örnek dosyayı İncelermisiniz.

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
18.06.2019
korhan bey çok teşekkür ederim iyi ramazanlar

Korhan Ayhan

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Microsoft 365 Tr-En 64 Bit
Selamlar,

Aşağıdaki linkte konuyla ilgili bir sürü örneğe ve açıklamaya ulaşabilirsiniz. İncelermisiniz.

KOŞULLU BİÇİMLENDİRME