Sql ve Logo yazlımları

Excel Vers. ve Dili
Rusca 2003
Her hese Merhaba.
Logo (Unity) de çalışarken, elektrik gitdiyinde ve ya diger hatalar olduqda Sql de problemler yaranıyor.
"Kullanci limiti aşmışdır" kibi. Bu halde Sqlde Enterprice Manager de Tables Kutusunda olan L_NET, L_NETSEQ , L_USER VE L_USERSEQ -leri sildikde Porqram çalışıyor.
Benin sormak istediyim şü: bu verileri Denetim masasına çikarmak olurmu? Her defa SQL-e girmemek için.

Teşekkur ederim

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003
denetım masası

Arkadasim Denetim Masasina Cikarmak Ta Amacin Nedir
Anlayamadim

Excel Vers. ve Dili
Rusca 2003
Silmek için

Orda olan verileri çavuk sile bilmek için.Ben bir yerde görmüşdüm.Ama nasıl yapdiqlarını malesef öyrenemedım.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Merhaba...

Uygun SQL komutları ile yapmak mümkün. Ancak dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü veritabanını bozmak ve kurtarılamaz hale getirmek mümkün. Şimdilik böyle devam edin veya SQL dilini iyi bilen birinden yardım alın.

İyi çalışmalar.

Not: Şunu da deneyebilirsiniz;Logo (Unity) nin kurulu olduğu dizinde unitiysys diye bir dosya varsa menulerde ağ bağlantılarını temizle veya kontrol et gibi bir seçenek olmalı. Önce bunu çalıştırın. Daha sonra unity nin içinde dosya menusunde bakım işleri nden diğer/network dosya kontrolunu çalıştırın bazı durumlarda bu işlemde çözüm olabiliyor. (Logo/Tiger a göre anlatmaya çalıştım)

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
Her hese Merhaba.
Logo (Unity) de çalışarken, elektrik gitdiyinde ve ya diger hatalar olduqda Sql de problemler yaranıyor.
"Kullanci limiti aşmışdır" kibi. Bu halde Sqlde Enterprice Manager de Tables Kutusunda olan L_NET, L_NETSEQ , L_USER VE L_USERSEQ -leri sildikde Porqram çalışıyor.
Benin sormak istediyim şü: bu verileri Denetim masasına çikarmak olurmu? Her defa SQL-e girmemek için.

Teşekkur ederim

merhaba

sorunuz için yanıt oluşturmayacak ama bence yonetimden ağ dosya kontrolu sonra win den dosya nenüsünden bakım işlemlerinde network dosya kontrolunu yapmak asılı klan işlemler için yeterlidir.

slinmesi gereken dosyalar ise ilk önce veri tabanından değil yönetimemden ağdosyayı oneririm eğer giremiyorsanız başka makinadan olmaz ise ozaman silmenizi öneririm
bu dosyalar unitiy kullanmadim aam butun log yapısı aynıdır

L_GOUSERS
L_NET silmeniz yeterlidir. başka dosya silmeye gerek yoktur

BU İŞLEMİ BEN Query Analyzer DAN YAPIYORUM KOLAY OLUYOR
İLGİLİ VERİ TABANI ŞEÇİYORSUNUZ ONDAN SONRA İSE AŞAĞIDAKİ SORGUYU YAZIYORSUNUZ SONRA GİREBİLİRSİNİZ.

DROP TABLE L_GOUSERS
DROP TABLE L_NET

Excel Vers. ve Dili
excell 2003
onemli degil :)