Smiley Deneme

Excel Vers. ve Dili
Excel 2002 - Türkçe
:D :) :hey: :agla: :( :uyku: :keyif: :eek: :hihoho: :eek: :shock: :? :bravo: 8) :dua: :kafa: :lol: :x :arkadas: :hiho: :p :icelim: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :yardim: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :hayir: :mutlu: :yazici: :eek:k:: :eek:pucuk: :lolipop :sinirli: :gidiyorum: :fircala: :düsün: :dua2: :Dost: :alkolik: :cekic: :boo: :aha: :bad:

BeyazGölge' Alıntı:
:D :) :hey: :agla: :( :uyku: :keyif: :eek: :hihoho: :eek: :shock: :? :bravo: 8) :dua: :kafa: :lol: :x :arkadas: :hiho: :p :icelim: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :yardim: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :hayir: :mutlu: :yazici: :eek:k:: :eek:pucuk: :lolipop :sinirli: :gidiyorum: :fircala: :düsün: :dua2: :Dost: :alkolik: :cekic: :boo: :aha: :bad:
Birini bekliyorum gelmedi canım sıkıldı site içinde gezinirken bu çalışma gözüme ilişti şirinlik olsun diye yaptım bence hoş ve güzel çalışma. Kusur etmişsem afola
Sayın: BeyazGölge alınmadın inşallah cıvıl cıvıl göz zevki olsun diye içimiz açılsın diye yaptım

X

xxrt

Misafir
güncellemen iyi oldu..diğer smilere ulaşamıyordum..
birkaçı..
:icelim: :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :yardim: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :hayir: :eek:k:: :eek:pucuk: :lolipop :sinirli: :gidiyorum: :fircala: :düsün: :dua2: :Dost: :alkolik: :cekic: :boo: :aha: :bad:[/

Bencede bunlara daha değişik bir şeyler eklenemezmi daha renklendirilemezmi bulut, şimşek gül karanfil balık ( mesela sazan ) olamazmı benimkisi sadece düşünce

Daha uygun neresi var