Satış Primi Formülü

Excel Vers. ve Dili
2002-TÜRKÇE
Merhabalar

Ekteki Çalışmada VERİ Sayfasında Satış Miktarlarının İlgili Satıcı Sayfalarında D Sütununa Otomatik toplam alması için Formüle ihtiyacım var daha iyi açıklamayı sayfada yaptım.

Excel Vers. ve Dili
office 2016 türkçe
Merhaba dostum kolay gelsin
Bir kaç sorum olacak
Öncelikle ürün çeşitin bu kadarmı bunla beraber müşteri sayısıda aynımı yoksa değişebilirmi bana biraz bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım

Excel Vers. ve Dili
2002-TÜRKÇE
S

Merhaba

Ürün çeşidi en fazla 50 Artar Satıcı Sayısı Aynı Kalır Yani en son 10

Excel Vers. ve Dili
2002-TÜRKÇE
g

Daha Açıklayıcı bilgi vereyim

VERİ Sayfasına Logodan Verileri aktarıyorum Satır 2 den başlıyor Satışın çokluğuna göre 1000 Satırda olabilir Satıcı 1 den Başlıyor Satıcı 10 da bitiyor sayfa adedinde şimdilik bir artış olmaz.Umarım yeterlidir bu bilgi

Excel Vers. ve Dili
office 2016 türkçe
merhaba dostum

istediğin çalışmayı yaptım 10 müşteri için toplamlar geliyor yanlız formülleri VERİ sayfasında 3000 satır için yaptım daha fazla bilgi girersen çalışmaz ayrıca yeni bir malzeme çıkarsa toplam satırını bir aşağıya kaydırıp araya bir satır ekleyip kırmızı hücrelerdeki formülü aşağıya doğru çoğaltırsan yeni malzemeyide hesaplar

kolay gelsin

Excel Vers. ve Dili
2002-TÜRKÇE
C

Tşk ederim.Tam istediğim gibi olmuş allah razı olsun

Excel Vers. ve Dili
office 2016 türkçe
ne mutluki bana size yardımcı olabildim
asıl ben size teşekkür ederim başka bir müşteri ekleme şansınızda var elbette herhangi bir sayfayı kopyala yolu ile çoğaltıp ismini değiştirmeniz ve B1 hücresine sayfa adını yazmanız yeterli olacaktır
tekradan kolay gelsin başka sorularınız olursa cevaplamak benim için bir zevk olacaktır