PROPERTİES>>>FORECOLOR>>>PALETTE (RENKLER

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Selamlar, arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz.

Userform üzerinde yer alan Textbox vs gibi PROPERTİES>>>FORECOLOR>>>PALETTE Renklere ulaşamıyorum. Acaba nedeni ne olabilir. Yani düz beyaz bir görünüm oluşuyor. :kafa:

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Böyle bir şey başıma gelmediği için ancak bir fikir verebilirim. Kullandığınız sürüm deneme sürüm ise, bu tür problemler muhtemeldir. Yapacağınız şey : Toolbox üzerindeki renk paleti olmayan komut düğmelerini silin. Yeniden Additional Controls penceresinden Toolbox'a ekleyin.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Seyit Tiken' Alıntı:
Böyle bir şey başıma gelmediği için ancak bir fikir verebilirim. Kullandığınız sürüm deneme sürüm ise, bu tür problemler muhtemeldir. Yapacağınız şey : Toolbox üzerindeki renk paleti olmayan komut düğmelerini silin. Yeniden Additional Controls penceresinden Toolbox'a ekleyin.
Sn, Seyit Tiken ilginiz için çok teşekkür ederim ama yine olmadı. Anlayamıyorum iki gün öncesine kadar hiç bir problem yoktu. Böyle bir sorunun nedeni ne olabilir. :?

Arkadaşlar bu sorunu çözmem lazım. :kafa: :kafa:

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Bu tür sorunlar inatçı sorunlardır. Aklına gelen bütün alternatifleri dene. Kendini strese koymana gerek yok bence. Eğer sorun hala devam ediyorsa : Proğramı kaldır ve baştan kurun. Bu zor olmasa gerek.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 Türkçe
Seyit Tiken' Alıntı:
Bu tür sorunlar inatçı sorunlardır. Aklına gelen bütün alternatifleri dene. Kendini strese koymana gerek yok bence. Eğer sorun hala devam ediyorsa : Proğramı kaldır ve baştan kurun. Bu zor olmasa gerek.
Sn Seyit Tiken, sistem geri yüklemeyi deneyeceğim. Belki sorunum çözülür olmadı, dediğinizi yapacağım. Çok teşekkür ederim. Saygılarımla