proğram isteği

forumunuzu zaman zaman takip ediyorum ve faydalanıyorum benim bir proğram isteğim var aslında exelde yapılan bir proğram işimi görür sanıyorum ajandamdaki adres tyelefon ve o kişiye ait bilgileri gireceğim ve tüm konularda arama yapabileceğim bir proğram bulamadım mesela adres telefon yada isimde arma yapıyor ama il yada yaptığı iş yada o kişi hakkındaki bilgilerle ilgili arama yapan bir proğram bulamadım bu konuda yardımcı olup bu isteğimi foruma eklerseniz sevinirim

aliakgul

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016 TR 64 Bit
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
03-08-2025
Merhaba,
Sanırım forumun işleyişi ve amacı konusunda yanlış bir kanaat oluşmuş.Forum, ihtiyaç duyulan ve talep edilen programların hazırlanıp yayınlandığı bir ortam değil, excel ile ilgilenenlerin excelde projelerini oluşturma aşamasında karşılaştıkları sorunlar yada yetersiz kalınan noktalara birlikte çözüm aranan bir yerdir.
Yani, sen bir tasarı yada projeye başlıyorsun. Yetersiz kaldığın bir durumda, forumda benzer çalışmaları arayıp inceliyorsun, bu da yetmez ise sorununu örnek çalışma ile yazıyorsun. Birileri mutlaka sana cevap (çözüm) verecektir.
Sözün özü, "yapamadım" dediğini sana öğretip, sana yaptırıyorlar burada... Umarım açıklamam yeterlidir. Saygılarımla...

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003, 2007, 2010 (TR)
Merhaba,
Sanırım forumun işleyişi ve amacı konusunda yanlış bir kanaat oluşmuş.Forum, ihtiyaç duyulan ve talep edilen programların hazırlanıp yayınlandığı bir ortam değil, excel ile ilgilenenlerin excelde projelerini oluşturma aşamasında karşılaştıkları sorunlar yada yetersiz kalınan noktalara birlikte çözüm aranan bir yerdir.
Yani, sen bir tasarı yada projeye başlıyorsun. Yetersiz kaldığın bir durumda, forumda benzer çalışmaları arayıp inceliyorsun, bu da yetmez ise sorununu örnek çalışma ile yazıyorsun. Birileri mutlaka sana cevap (çözüm) verecektir.
Sözün özü, "yapamadım" dediğini sana öğretip, sana yaptırıyorlar burada... Umarım açıklamam yeterlidir. Saygılarımla...
Bence; 10 Numara bir açıklama olmuş. Teşekkürler Sn.Akgul ...

Algon; siz de bu doğrultuda sorularınızı tasarlar ve sorarsanız, kısa zamanda kendi programınızı kendiniz yazar hale gelirsiniz...