PowerPoint sunusunu tv de izleme

Arkadaşlar merhaba.
PPointte Yapmış olduğum bir sunuyu cd ye vcd formatımda çekip tv de izlemek istiyorum bunu nasıl yapabiliriz. Hepinize teşekkür ederim. kolay gelsin.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office LTSC Pr. Pl 2021 - 64 bit Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
19-03-2029
bunun için bir çeviri programı kullanman gerekecek roxio programı bulabilirsen bunu çok rahat şekilde yapabiliyor nero yapabilirmi bilmiyorum.akşama bir deneme yapabiilirim nero için.
akşama nero için de sonucu yazacağım.
saygılar
halil kutuka

Teşekkür ederim. Vallahi bi deneme yapıp sonucu yazarsanız çok iyi olacak. Kolay gelsin.

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
19-03-2029
sayın sender bana yapmış olduğunuz sunuyu gönderebilirmisiniz powerpointe bir sunumum yok aktarabilmem için. :hey:
saygılar
halil kutuka

KuTuKa

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
19-03-2029
http://www.inndir.com/program.php?id=27530
buradan programı indir powerpoint i mpeg e çevir showbizdvd2 veya roxio nun internette deneme sürümleri mevcut bu programla da vcd ye çevirebilirsin.
2 kez çeviri yapılması gerekiyor yalnız.ben denedim.bir tanesi sunu yaptım bunu mpeg e çevirdim.sonrada cd ye bir cd feda ettik ama enazından oldu sonucu aldık.
iyi akşamlar
halil kutuka :gidiyorum:

Sayın KuTuKa;
Yardımınız için teşekkür ederim. Hemen hemen yapmak istediğim çalışmayı yapabilmemi sağlayacak bir program. küçük bir örnek yaptım oldu. Yalnız iki kez çeviri gerektiriyor ne demek onu analayamadım. İşin de aslına gelince bizim sınıf 26 kişi. herkes için pover pointte kişisel bilgiler vs vs bilgiler hazırlıycam. bu kişi başına 5-6 sayfa olacak. 26x5=130 sayfalık bir pover point sunusu hazırlıycam. bu sunuyu vcd de izlememiz gerekiyor. kişi başına 5 dk dan 26*5=130 dk lık bir film klibi oluşturmam gerekiyordu. bunuda galiba bu programla yapabiliriz.
tekrar teşekkür ediyorum. Kolay gelsin...

Excel Vers. ve Dili
office 2003
TÜRKÇE
sayın SENDER bahsettiğiniz olayı daha önce yapmıştım. CAMTASIA isimli bir programı kuruyorsun. bu program kendisini power pointin içine atıyor. gösteriyi başlatmadan önce sunu çalışma sayfasında kaydet düğmesi oluyor. oraya basıp kaydediyorsun. daha sonar bunu örnedin NERO ile VCD formatında kaydedip VCD player de izliyorsun. tavsiye ederim..

Hımm bir bakalım programa nasıl bir şeymiş. Teşekkür ediyorum.