Personel EĞİtİmlerİnİ İŞleyebİleceĞİm Prg. Ariyorum

Excel Vers. ve Dili
TÜRKÇE
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
07-02-2020
arkadaşlar merhaba,
ben özel bir şirkette insan kaynakları sorumlusu olarak çalışmaktayım. çalıştığım şirkette çalışan personele verilen eğitimler için bir programımız yok. yani alınan eğitimleri (her kişi için excelde bir sayfa mevcut) tabi sayfaları kendimiz açıyoruz. sayfalara işliyoruz. anca şirkette 500 kişi çalışıyor. dolayısıyla bu kadar kişinin eğitiminin işlenmesi oldukça zaman alıyor. çünkü kişinin eğitim kartının nerde olduğunu bilmiyorum tabiki. her eğitim dosyası bir kaç harfi karşılıyor. mesela ilk dosya A-B-C, harflerini, yani kişinin eğitim kartına anında ulaşamıyorum önce aramam gerekiyor. eğitimlerin işlenmesi de bu şekilde çok zaman alıyor. ayrıca karışıklık çıkabiliyor. bazen atladıklarımız oluyor. benim ricam, şirkette çalışan personele verilen iç ya da dış eğitimlerin bir personel eğitim kartında bu kadar çok zaman almadan ve daha kısa sürede kaydedilmesini sağlamak. excel forumda araştırdım ancak benim istediğime göre bir program bulamadım. bana bu konuda yardımcı olursanız çok seviinirim. personel eğitim kartının örneğini gönderiyorum.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ediyorum..

Arkadaşlar elinde bu veya buna benzer dosya olan varsa ekleyebilirmi lütfen....