paylaştırmayı iptal etmek

Biri çalışmamı paylaştırmış bu yüzden kodlarıma ulaşamıyorum. Paylartırmayı iptal etmenin bir yolu var mı? veya kodlarımı düzenlememim veya an azından görmanin bir yolu var mı ?
:dua: :dua:

X

xxrt

Misafir
Araçlardan Paylaştır kısmından kullanıcı kaldır ile denedinizmi?

çoooook teşekkürler tam istediğim buydu ve oldu :mutlu: :mutlu: :mutlu: :mutlu: :mutlu: :mutlu: :mutlu: :mutlu:

ben yalnız mıyım?

Neden kimse benimle ilgilenmiyor?
3 tane soru sordum kimse cevaplamadı.
1 tanesini yineliyorum.
İş yerinde exceli diğer kullanıcılara paylaştırdım. Fakat onların kayıt yada değiştirme hakkına izin vermeden update yapma imkanı sağlayamadım. Kısaca onlar istediklerinde ctrl+s diyerek update olsunlar ama kayıt edemesinler sayfa ya değiştirerek zarar vermesinler.
Budur sorum.
Teşekkürler...
Umarım birileri duyar :)
kolay gelsin herkese...

Excel Vers. ve Dili
Microsoft Office Excel 2003 Türkçe
Sn. Koral

Bilgisayarınızda paylaşıma açmış olduğunuz klasörün (içinde excel dosyanız bulunan klasör) paylaşım özelliklerinde "Bu klasörü ağda paylaşıma aç" seçeneğinin altında "Ağ kullanıcıları dosyalarımı değiştirebilsin" seçeneği var. Bu seçenekteki seçili işareti kaldırırsanız o zaman diğer kullanıcılar dosyanızı açabilir kullanabilir ancak değiştiremez ve silemez. Excel dosyanızı araçlar menüsünden "Çalışma kitabını paylaştır" seçeneğinden paylaştırdığınız içinde tüm kullanıcılar aynı anda dosyayı açabilir.

teşekkürler pirivate...
ancak o şekilde salt okunur açılıyor ve diğer kullanıcılar kapatıp-açmadan güncelleme yapamıyorlar...
ben çözümü şöyle buldum:
1-herkese tam yetki veriyorum,ki güncelleyebilsinler.
2-Protect my sharedworkbook diyorum.
3-periyodik olarak her gün Track chages dan accept ,reject yapıyorum...

tavsiye ederim.
saygılar...