office 2007'de veri Filtre Yapma Resimli Anlatım

• Konbuyu başlatan İhsan Tank
  • Başlangıç tarihi
İ

İhsan Tank

Misafir
Arkadaşlar excel 2007'de veri filtreleme nasıl yapılır resimli anlattım
resimleri yükleyen Syn: Levent menteşoğlu Hocama Teşekkür Ederim

assenucler

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 TR 64 Windows 11 Home Single Language x64 TR
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
29-05-2025
Emek ve paylaşımınız için teşekkür...

Excel Vers. ve Dili
2013 türkçe
18.06.2019
Iyi günler güzel anlatım 2003de liste oluştur özelliğinde an altta toplam satırından önce bir * işareti vardı ve yazdıksa aşağıya doğru otomatik satır ekliyordu 2007de bu özellik yokmu

İ

İhsan Tank

Misafir
Iyi günler güzel anlatım 2003de liste oluştur özelliğinde an altta toplam satırından önce bir * işareti vardı ve yazdıksa aşağıya doğru otomatik satır ekliyordu 2007de bu özellik yokmu
merhaba mustafakoza sorunuzu yeni bir başlık altında sorunuz

Excel Vers. ve Dili
2007
Merhaba, 2007 excelde filtrelemeyle ilgili son zamanlarda problem yaşıyorum. Örneğin bir ölçüte göre filtrelediğim satırların dolgu rengini değiştirdiğimde gizlenmiş olan satırların da boyandığını görüyorum, bu nedenle filtrelemenin ayırdedici özelliğini kullanamaz hale geldim. Birçok şey denememe rağmen düzelmedi, bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

baydeniro

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Ofis 2016
20-02-2025
Merhaba. Paylaşım için çok teşekkürler. Bu konu ile ilgili bir sorum var : XP Office'de Filtrelenmiş alanda silme işlemi yapıldığında (filtreden ötürü) ekranda gözükmeyen veriler silinmezdi. Ama Windows 7 Office'de Excel de Filtrelenmiş alanda silme işlemi yapıldığında (filtreden ötürü) ekranda gözükmeyen veriler siliniyor maalesef. Bunun bir püf noktası var mı ?

Excel Vers. ve Dili
Ms Office 2003-Tr
Çok sagolasın. Gerçekten çok işime yaradı.