Nöbet Listesini Farklı bir tabloya aktarmak.

Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba Ben şu anda askerdeyim ve yazıcılık yapmaktayım:)
excel de bir nöbet sistemimiz var her gün nöbetleri yazıyorum. Birde bölük komutanımızın hizmet defterine geçirmesi için bu nöbetleri farklı bir tabloya aktarıyorum. Bunu formülle yada makro ile yazılan nöbet listesini farklı dediğim tabloya atmaya çalıştım ama bir türlü beceremedim.
Detaylı açıklamalar ekdeki Excel dosyasında mevcut.
Yardım edebilirseniz çok memnun olacağım. Bol bol asker sevabı kazanacaksınız:)
Teşekkürler

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003 Türkçe
Sayın Passion,
Çok detaylı açıklama vermişsiniz ancak, en önemli noktalar muallakta kalmış. Ya da ben anlayamadım. Siz şu şekil mi istiyorsunuz?
Siz Nöbet sayfasındaki F,H,I,J sütunlarını el ile günlük dolduracaksınız. Sonra bir düğmeye basarak, VERİ sayfasına gerekli verileri aktaracaksınız. Yani gün gün nöbetçiye ismine göre tutulan nöbetleri otomatik işleteceksiniz. Doğru mudur? biraz daha açar mısınız?

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba;
Tablonun aylık olacağını düşünerek formülleri kısıtlı tuttum. (yani 30 kişi bir ayda en fazla 930 veri demektir. Tabloda 1000 satırlık analiz yaptırdım)
Ayrıca sayfanın birini anlamadım.
İnceleyin.
İyi çalışmalar. (hayırlı teskereler)
:)

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
2003
Merhaba;
Tablonun aylık olacağını düşünerek formülleri kısıtlı tuttum. (yani 30 kişi bir ayda en fazla 930 veri demektir. Tabloda 1000 satırlık analiz yaptırdım)
Ayrıca sayfanın birini anlamadım.
İnceleyin.
İyi çalışmalar. (hayırlı teskereler)
:)
muygun yaptıklarınız için çok teşekkür ederim. Haftada bir internete girebildiğim için geç cevap verebildim.
İstediğimizin aynısı yapmışsınız elinize sağlık. Şu anlamadığınız sayfada "Veri" Sayfasının biraz daha basiti idi. Yani günlerin altında gece ve gündüzü tablolarda ayırmıştık. Şu aynı saat dilimi ise; Asker 06.00-09.00 / 15.00-18.00 şeklinde 2 nöbet tutarsa ikiside gündüz nöbeti sayıldığı için 3+3 şeklinde gündüz nöbeti olarak görünecekti.

Bu halide bizim için çok yeterli teşekkürler muygun.