MS Outlook'ta, kisiye ozel mail.

Sayin Ustadlar,
Bazen gelen spam mesajlara bakiyorum da, cok isime yarayacak birsey goruyorum.
Elimde yaklasik 130 kisilik bir duyuru listem var. Her birine teker teker ozel mail gonderiyormusum gibi birsey yapmak istiyorum.
Yani alici maile baktiginda sadece kendisine gonderildigini sanmali.
MS Outlook 2003 kullaniyorum.
Bu mumkun mdur
YArdimci olursaniz cok memmun olurum.
Tesekkurler
Cemrebil :?

Haluk

𐱅𐰇𐰼𐰚
Excel Vers. ve Dili
64 Bit 2010 - İngilizce
+
Google Sheets
+
JScript
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
Bu mesaj sayfasının hemen altındaki Benzer Konular bölümünde, üstten 2nci sıradaki linke bir tıklayın, işinize yarayabilir...

Cevabınıza tesekkur ederım.
Ancak butun alıcıları BCC ye yazarsam, hem spam kontrolleri bazen mesajı silebiliyor, hemde alıcı mesajın bir tek kendisine gönderilmediğini anlıyor.
Benim isteğim:
Farzedin size bir mesaj geldi, kimden diye bakıyorsunuz: benim adım görünüyor, kime gönderilmiş diye bakıyorsunuz, kendi adınız veya mail adresiniz yazıyor.
Dediğim gib sirküler olarak gönderdiğim bu tür mailler var, her seferinden 130 adet ayrı mail atıyorum, bunun bir kolay yolu veya macrosu veya yardımcı bir programı yok mu diye merak ediyorum.
Herkese şimdiden teşekkürler.

cemrebil' Alıntı:
Cevabınıza tesekkur ederım.
Ancak butun alıcıları BCC ye yazarsam, hem spam kontrolleri bazen mesajı silebiliyor, hemde alıcı mesajın bir tek kendisine gönderilmediğini anlıyor.
Benim isteğim:
Farzedin size bir mesaj geldi, kimden diye bakıyorsunuz: benim adım görünüyor, kime gönderilmiş diye bakıyorsunuz, kendi adınız veya mail adresiniz yazıyor.
Dediğim gib sirküler olarak gönderdiğim bu tür mailler var, her seferinden 130 adet ayrı mail atıyorum, bunun bir kolay yolu veya macrosu veya yardımcı bir programı yok mu diye merak ediyorum.
Herkese şimdiden teşekkürler.
Sayın Üstadlar,
Sanırım bu konuda yapılabilecek bir şey değil mi?
Bu kadar kişi okuyup da cevap alamadığımza göre. Umarım ben bir yerden cevabını öğrenirim de sizlerle paylaşabilirim.
Yine de teşekkürler.
Cemrebil

arkadaş benimki bir cevap değil ama konuya katkım olması açısından ben sizin bu sorununuza cidden katılıyorum ve bu konuda çalışma yapılmasını diliyorum..
çünkü bir mail bir çok kişiye yollanınca siizin dediğiniz şekilde kişinin listesindeki arkadaş mailleri vs. hepsi karşıya gidiyor umarım anlata bildim kimse sizde kayıtlı kişi veya mesajlaştığınız kişileri bilmek zorunda değil demi?

çoklu gönderimi dağıtım listesi oluşturupda yapabilirsin.
Umarım Yardımcı Olur.
iyi Haftalar