LOGO için hazırlanmış borç alacak satış ve alış faturaları döküm

Excel Vers. ve Dili
Excel 2007
Merhaba,

Çalıştıramıyorum ekrandaki uyarıyı veriyor yardım lütfen.

HATA " Can't find project or library" yardım lütfen

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2010
ekinciengin paylaşım baya çok oldu şuan altın üyelik olmadığı için indiremiyorum dosyayı bir siteye yükle link ver bakabilirim.

ganiyu

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 2016 Türkçe
Merhaba,

Ekteki gibi hata alıyorum. Nasıl çözebilirim?

(İşletim sistemim 64 bit)

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
Office 2010
Merhaba,

Dosya kodlarını açık olarak paylaşabilir misiniz? Veya dosyayı paylaşım sitesine yükleyebilir misiniz?

Teşekkürler

nemupa

Altın Üye
Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2007 tr
Merhaba, kırmızı ile belirttiğim alanlara PtrSafe komutunu ekleyiniz program çalışacaktır.

Kod:
Private Declare [COLOR="Red"]PtrSafe[/COLOR] Function GetWindowLong Lib "user32" _
Alias "GetWindowLongA" (ByVal hWnd As Long, ByVal nIndex As Long) As Long
Private Declare [COLOR="red"]PtrSafe[/COLOR] Function SetWindowLong Lib "user32" _
Alias "SetWindowLongA" (ByVal hWnd As Long, ByVal nIndex As Long, ByVal dwNewLong As Long) As Long
Private Declare [COLOR="red"]PtrSafe[/COLOR] Function SetWindowPos Lib "user32" _
(ByVal hWnd As Long, ByVal hWndInsertAfter As Long, ByVal x As Long, ByVal Y As Long, _
ByVal cx As Long, ByVal cy As Long, ByVal wFlags As Long) As Long
Private Declare [COLOR="red"]PtrSafe[/COLOR] Function FindWindow Lib "user32" _
Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Long
Private Declare [COLOR="red"]PtrSafe[/COLOR] Function GetActiveWindow Lib "user32.dll" () As Long
Private Declare [COLOR="red"]PtrSafe[/COLOR] Function SendMessage Lib "user32" _
Alias "SendMessageA" (ByVal hWnd As Long, ByVal wMsg As Long, ByVal wParam As Long, lParam As Any) As Long
Private Declare [COLOR="red"]PtrSafe[/COLOR] Function DrawMenuBar Lib "user32" (ByVal hWnd As Long) As Long