Kullanıcı ataç kontrol paneli hakkında

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Sayın Moderatör arkadaşlar

Merakımdan soruyorum, profilde; kullanıcı ataç kontrol paneli mevcut ve kapasitesi 5 mb olarak belirlenmiş, bu limit dolduğunda ataç eklemek sözkonusu olmayacakmı? yoksa sıfırlamak için eklenen ataçlar silinecekmi?

bir diğer sorum daha var, ayrı bir başlık açmak istemedim. Eklenen ataçlarda gönderdikten sonra düzeltme yapılabiliyormu? Ataç ekleme bölümünde bazı açıklamalar var fakat bu açıklamalara göre hareket ettiğim halde başarılı olamadım.

Bu iki konuda beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.

teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Sayın Leventm

Benimde en çok merak ettiğim konuya değinmişsiniz.Üst sınıra yaklaştığım için artık ataç yollamaya da çekiniyorum...... :hiho: :hiho: :hiho:

X

xxrt

Misafir
bir diğer sorum daha var, ayrı bir başlık açmak istemedim. Eklenen ataçlarda gönderdikten sonra düzeltme yapılabiliyormu? Ataç ekleme bölümünde bazı açıklamalar var fakat bu açıklamalara göre hareket ettiğim halde başarılı olamadım.
Aslında Ataçlarda Güncelleme sorunu biraz karışık ama deneme yanılma ile bunu anlıyabilirsiniz.Hiç olmadı Açıklamayı Sil dersiniz güncellediğiniz veya değiştirdiğiniz dosyayı ataçlarsınz.
Kapasite konusunu utanmasam bende Admine bunu bende soracaktım.Ama siteler kurulurken 250-500 arasında seçenekler var.Bütçe hesabına göre büyük küçük oranlarda site kuruluyor.Bu nedenle ataç kapasiteleri belli sınırlarla sonlandırılıyor.Ama bu sadece databasenin büyüklük alanına orantılı olarak tasarlanmış bir ölçü.Arttırma olanağı bütçeye bağlı.Ben bu nedenle ataçlarımı başka domainlerden sağlıyorum....Kredimi harcamıyorum.Yinede Admin Bu konuya açıklık getirmesi iyi olacaktır....(Yaw üzülmeyim istinalar kaideleri bozmazzz.)

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
leventm' Alıntı:
Günaydın herkese :D

Ben ataçlarda düzeltme yapılabildiğini gördüm dün gece.
Edit, mevcut ataçlar, versiyonu güncelle ile oluyor.Denemesi bedava. :hiho: :hiho: :hiho:

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Admin Bu konuya açıklık getirmesi iyi olacaktır...
Sanırım artık kaçamayacağım... :hiho:

Her serverin bir Harddisk sınırı vardır. (Bu yüzden sınırsız alan şeklinde ilanları anlamadım hiç.)
Bizim için de bu geçerli, yani belirli bir alanımız var. Ancak bu alan sizlerin korktuğu kadar da az değil.
Yinede kontrolü elden kaçırmamak için kullanıcı limitleri bulunuyor. Ancak bunlar kesin sınır değildir. Eğer limitinizin dolduğunu görüyorsanız bana özel mesaj atarsanız bunu artırbilirim.

Hizmette sınır yok.... :mrgreen:
:hey: