Kullanılmayan boş satırları gizleme.

Excel Vers. ve Dili
XP
Arkadaşlar bi çalışma yapıyorum ama beceremedim. Yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi bir tablo yaptım. yaklaşık olarak 1000 satırlık bir tablo. ama bu tablonun 1000 satırınıda aynı anda kullanmıyorum. İstiyorum ki tablom 10 satırdan başluyorsa ilk 10 satırı göstersin alttaki satırları gizlesin. Ne zamanki tabloda 8. satıra bisey girdim 11. satırı açsın. Çokmu şey istiyorum acama :p
Teşekkurler.

Excel Vers. ve Dili
XP
merhaba
ek dosya işinize yarar mı?
tesekkur ederım fakat ıstedığım boyle bır sey degıl. bu sekılde tum satırları kaldırıyor. benım tablomda 1000 satır varsa o satırların her bırınde formul var. ve sadece ılk 10 gozuksun daha sonrakı 8. satıra geldıgımde 11 ı acsın fakat diyelimki son 5 satırdaki a hucresındekı veriyi kaldırınca yine ilk 10 güzüksün. yada 100 satır girdim 102 satır görünüyor 10 adet son satırların verısını kaldırınca 92 satırın gözükmesi gibi.,

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
1000 satırlık tablo neden hazırlıyorsunuz?
20 satırlıık tablo yapın, son satırdan 1 önceki satıra veri girişi yapılınca mesela araya 5 satır eklesin. gereksiz yere büyük dosya yapmayın, ihtiyaca göre büyüsün.

uzmanamele

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
excel 2010
merhaba
ek dosyada A sütununa değer girerek deneyiniz.

Excel Vers. ve Dili
türkçe 2003
Değerli dostlar excel sayfasından başka bir ekcel sayfasına formüller yazarak veriler aktardım. Bu verilerde bazı satırlarım boş, bazı satırlarım dolu.
Yazıcıdan çıktı almadan önce veri aktarılan sayfaya bir buton koyarak boş satırları nasıl gizleyebilirim?
Yardımcı olursanız Çok sevinirim. Kod yazma işine yeni başladığım için becerimedim.