Koşullu Biçimlendirme ile İlgili Bir Soru

Excel Vers. ve Dili
Office 365 for Business
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
18-07-2022
Selam herkese.Basit bir sorum olacak.
Altalta 1 ile 100 arasında 25 kadar sayılar yazdığınızı düşünün.Bu işlemi yanyana dört sütün için tekrarlamış olun.Benim isteğim her sütün için yazılan en küşük 5 sayının sarı renge boyanması.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Selamlar..

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
eki inceleyin.

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office 365 for Business
18-07-2022
Tşk.

Öncelikle çok teşekkürler..Kesinlikle çok başarılı olmuş..Ancak bir sorum daha olacak..Farzetki bu sayıları sıralama şansım yok..Dosya çok büyük ve sütünlar birbirinden ayrı..O zamanda bu işlemi yapma şansımız olur mu?
Sağolun tekrar..

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Sayın hamitcan'ın yaptığı örneği incelemediğiniz ortada. Eğer oradaki değerleri değiştirmiş olsaydınız ikinci bir soru sorma gereğini duymayacaktınız.

Excel Vers. ve Dili
Office 365 for Business
18-07-2022
Dosyayı düşündüğünüzden çok daha fazla inceledim..Ama ortada ufak bir sorun var..Dosyayı extract etmeden bu dediğiniz gerçekleşmiyor..Şimdi oldu..İncelemeyecek olsam ne diye sorayım bu soruyu :)
Yapan arkadaşın tekrar eline sağlık..

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
NECDET abimiz yaşça çoğumuzdan büyüktür. Ne kadar yumuşak huylu olduğunu, siteye gönderdiği mesajlardaki ifadelerden anlıyorum. Aslında ufak bir eleştiri bile, bizler için büyük faydalar var. Eğer kendimizi geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek istiyorsak. İçimden geçenleri bi aktarayım dedim saygılarımı sunuyorum.

hamitcan

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel 2019 Türkçe
Önceki örnekte her sütun için ayrı ayrı koşullu biçimlendirme yapmamışım. Eki düzelttim.