Kişilerin izin kullanım sürelerini görmek

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
14-03-2023
gönderdiğim ekteki dosyada çalıştığım kurumdakilerin izin takip formudur burda şöle düşünüyorum memur ve sanat sınıfı diye ikiye ayrılıyor iki sayfa olarak yani sayfaları birbirine yönlendirdim ama acemi olarakbenim istediğim kişileri isimleriyle çağırarak kaç saat izin kullanmış toplam izin müddetinden kullanmış olduğu izin miktarını düşerek toplama otomatik olarak kısa yol tuşlarıyla girmesi
bunuda beceremedim anlatmak istediğim anlatmış olduğum çizelgede istediğim kadar isim girerek ayrıntılı olarak kişi hakkında tablodaki gibi bilgileri girerek ne kadar izin kulanmış onu görebilmek güzel kısayol tuşlarıyla isim girerek herkeze ulaşabilmek yardımcı olandan allah razı olsun teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
merhaba;
sitemize hoş geldiniz. konu başlığınızı sorunuza uygun bir şekilde düzeltiniz.
sorunuzu da daha anlaşılır şekilde sormanızda fayda var. daha hızlı cevap alırsınız.
mesela isim ile çağırma işlemini hangi sayfada yapacağız ?
kullanılan izinler hangi sayfa üzerinden girilecek ? herikisinede ayrıayrı mı?
burda ki izin müddetleri birimi ne dir? gün mü, saat mi?
bu işçilerden veya memurlardan ayrılan olursa ve yeni personel katılımında ekleme olacak mı?

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
14-03-2023
teşekkürler

öncelikle teşekkür ederim evet ayrılan yada eksilen işçi ve memur eklenip çıkarıla bilsin isimleri ve bilgileri butona basarak ayrıntılı bilgileri girelim memurlarınki yıllık 80 saat üzerinden girip düşüyoruz kullandığı kadar izni
işçilerinkide 81 saat ve 45 saat olarak değişiyor onları mümkünse ben kendim
girerim elle yani istediğim butona basarak kişi aramak ve aradığım kişi ile ilgili bilgileri görüp değiştirebilmek izinler saat üzerinden düşülüyor

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
14-03-2023
teşekkür

özür dileyerek mümkünse ayrı sayfadan olabilir birde yazıcı çıktısı aldığımda kendi gönderdiğim liste gibi olabilir kişi bilgileri de tablodaki gibi olursa sevinirim tekrar teşekkürler

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
14-03-2023
özür dilerim msn adresiniz varmı oradan görüşebilirmiyiz

mümkünse msnden görüşme imkanımız varmı benim msn adresim
feridunsahin@hotmail.com

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
ekli dosya da sizin istediğinize yakın bir çalışma var.
gereken değişiklikleri ve ihtiyaçlarınızı bildirirseniz....
umarım işe yarar.
hazırlayan akadaşın eline emeğine sağlık.

Excel Vers. ve Dili
2003 türkçe
14-03-2023
mümkünse ekteki gibi

slm
mümkünse ekteki gibi içine memur ve büro işçi ve arazi personel gibi üç adet bölüm ekleyerek TOPLAM İZİN MÜDDETİ -KULLANDIĞI İZİN MİKTARI çıacak ve kalan toplam hesaplayacak
emeği geçen herkese teşekkürler