Kaydedeme?

mars2

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 - Türkçe
2019 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-03-2026
İyi akşamlar;

formdaki bilgilerden internete bağlı olmadan da faydalanmak için kaydediyorum. ancak, daha sonra açmaya çalımaya çalıştığımda giriş sayfası gelmekte, Form yöneticilerin kararı ile farklı kaydetme imkanı bulunmamakta, bu sorunun çözümü mümküm mü?
teşekkürler

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Sayın mars2,
1-) Sorunuzu Gündem bölümünden Site ile ilgili başlığın altına taşıyorum.

2-) Bahsettiğiniz sorun kayıt ettiğiniz sayfalarla ilgili. Siz sayfaları kayıt ettiğinizde vr bu sayfaları açmaya çalıştığınızda bir sorun çıktığını zannetmiyorum. Ancak ilgili sayfada bir link veya ileri geri sayfa değiştirme için sayfa üzerinde herhangi bir yere tıkladığınızda bu sorunu yaşıyor olmanız doğal. Offline sayfalarınızda link adresleri http://www.excel.... şeklinde kayediliyor. Bundan dolayı siz bunlara tıklayınca offline değil online sayfalara erişmeye çalışıyorsunuz. Bu durumda da dışarıdan direkt sayfa erişimi kısıtlamasına takılıyorsunuz.
Bunu güvenlik tedbirini maalesef değiştiremiyoruz.

Umarım sorunuzu doğru anlamış veya yorumlamışımdır.

mars2

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
2016 - Türkçe
2019 - Türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
26-03-2026
Sayın Hüseyin;

Cevabınız için teşekkürler. Ancak sitenizdeki sorulan soruların cevaplarını daha sonra daha kolayca ulaşmak ve sorunlarımızı kısa yoldan halletmek için görmek ve çözmek istemekteyim.
Cevabınızda, dışarıdan direkt sayfa erişimi kısıtlamasına takılınıldığı, Bunun güvenlik tedbiri nedeniyle malesef değiştiremediğiniz yazmıştınız. Evet güvenlik herşeyden öncelikli gelir ancak çevrimdışında da soru ve cevapları görerek işlem yapması mümkün olacağını düşünmekteyim. O zaman diğer web sitelerinde böyle bir sorunla karşılaşılması gerektiği ancak, böyle bir uygulamaya rastlamadığımdan bu sorunun çözümlenebileceği inanmaktayım.