iş planı

yapılan işleri birim olarak belirliyoruz. ve günlük yapılabilecek iş kapasitesi belli. işin nitelikleri farklı

günlük yapılabilecek iş birimi 2 olsun

a işi 1 birim
b işi 3 birim
c işi 6 birim

mevcut plan

02/06/2006 1 birim mevcut
03/06/2006 1 birim mevcut
04/05/2006 2 birim mevcut
05/05/2006 0 birim mevcut
06/05/2006 1 birim mevcut
07/05/2006 0 birim mevcut
...
...
...
...
...
...
...

elimizde bulunan işleri kesintisiz olarak hangi günlerde yapılacağına dair bir sonuç bildirebilecek bir kod yada macro önerebilirmisiniz?

Excel Vers. ve Dili
2010 - TR!
onlineshow, bu konu daha cok endustrı ( kaynak - Soucre ) muhendıslıgını ılgılendıren bır konu Kendımden Bılıyorum excelde acceste bu ve bunun gıbı konularla ugrasmak bayaı zaman alır ve bayaı ugrastırır onların yerıne ms project kullanırsanız Adam / Saat ten tutunda bırım yonetımını urun yonetımınınden planlamaya kadar herseyı daha net gorebılır ve uygulayabılırsınız bence sızın için daha ıyı olur.

Ms Project = Microsoftun proje yonetım programı , ofıs programına ek olarak 2003 ten sonrakı versıyonda eklenecektır.
MS Projecti microsoftun sitesinden ücretsiz olarak download edebılırsınız

Not : Sn Forum uyelerı lutfen konularınızı bıraz daha detaylandırıp acıklayıcı olmaya calısın.Konular bazen harbıden cok anlasılmaz olabılıyor

Herkese Iyı gunler

programı indirdim sonunda ama ingilizce bir sürü yama indirmeme rağmen başarılı olamadım bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olabilirim. direk linki falan 2003 standart trial i indirmiştim

Excel Vers. ve Dili
2007
TR
cyberwolf1980 tesadüf yazınızı gördüm.
ben MS PROJECT 2003 TR programını arıyorum ama bulamıyorum.yardımcı olurmusunuz lütfen..şimdiden teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
Windows Home 7 Premium
Yanlız bu inen bir "img" dosyası. Zaten sayfada nasıl install edileceği vs. yazıyor...