İKİLİ SORGU YAPMA

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
İYİ GÜNLER.
BANKADA ÇALIŞIYORUM VE EKDE BULUNAN DOSYADA HANGİ TARİHTE HANGİ ŞUBEDEN KAÇ ADET KREDİ TEKLİF GELDİĞİ İLE İLGİLİ BİR ÇALIŞMA YAPTIM.
SAYFA1-VERİ GİRİŞİ YAPTIĞIM TABLO
SAYFA2-İLGİLİ TARİHTE KAÇ ADET TEKLİF GELMİŞ VE KAÇ TANE ONAYLANLMIŞ.
SAYFA3 DE İSE YAPMAK İSTEDİĞİM İLGİLİ TARİHTE HANGİ ŞUBEDEN KAÇ ADET TEKLİF GELMİŞ VE KAÇI ONAYLANMIŞ.MAALESEF BUNU BECEREMEDİM.KONU İLE İLGİLİ YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
NOT: SAYFA ŞABLONU DA OLDUKCA AMATÖRCE VE AZ BİLGİYLE HAZIRLANDI. ŞABLONLA İLGİLİDE HER TÜRLÜ ÖNERİ VE TAVSİYENİZ BENİ ÇOK MEMNUN EDER.
İYİ ÇALIŞMALAR...

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
2.sayfadaki gelen ve onaylanan tekliflerin hangi şubeye ait olduğu belli değil, dolayısıyla olmasını istediğiniz tablo nasıl oluşturulacak bunu açıklarmısınız.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
evet 2.sayfada sadece tarihe göre sıralama yapıyor.
benim olmasını istyeyipte yapamadığım hem tarih hem de şubeye göre sıralama yapabilmek.

Excel Vers. ve Dili
Office 2007
arkadaşlar oluşturmak istediğim tablo ile ilgili hala bir gelişme kaydedemedim acil yardımlarınızı bekliyorum.

ilgileriniz için tekrar teşekür ederim

sorguya göre isimleri getirsin

ekteki dosyada sorgulama sonucundaki yerleşimi olurturamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşım werne
bence sorununu daha iyi ifade etmelisin.
Zira ben ne istediğini anlamadım.

daha anlaşılır olmuştur umarım

ilgilerinize teşekkür ederim sayenizde bir çok çözümümü bu formda bularak excel konusunda bayağı bilgi sahibi oldum

Farklı bir sorgulama ama oluşturamadım yardım bekliyorum ilgilenirseniz seviirim

arkadaşlar şu dosyaya da bi el atsanız cok sevinirim işin içinden çıkamadım