Hücre aktarma ve silme

Excel Vers. ve Dili
Office2003
ekteki dosyaya gerekli açıklamaları belirttim butonlar yardımıyla sayfaların istenilen hücreleri silip istenilen yere aktarılmasını istiyorum.ilginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Excel Vers. ve Dili
Office2003
Konuyu tam olarak anlatamadım mı acaba hiç cevap gelmedi...

Son düzenleme:
Excel Vers. ve Dili
Office2003
Lütfen arkadaşlar bir ilgilenirmisiniz..

Excel Vers. ve Dili
Office2003
Konu anlaşılmadımı acaba hiç cevap alamadım konu anlaşılmadı ise tekrar izahını istermisiniz arkadaşlar lütfen yardım ediniz.İlginizden dolayı teşekkürler.

Excel Vers. ve Dili
All Versions
incelemeye alıyorum 10-15 dakikaya cevabımı yazarım arkadaşım

Excel Vers. ve Dili
All Versions
hocam dosyayı inceledim çözülmeyecek bir durum yok.
1 - Satır silme ile ilgili örnek var sitede
2 - kopyalama ve taşıma ile ilgili olarak benim son attığım excel dosyasında örnek bulabilirsiniz.
siz balığı mı tutmayı mı istiyorsunuz yoksa yakalamayı mı istiyorsunuz ?

Çözümlenmiş dosyayı mı istiyorsunuz yoksa nasıl yaparım mı diyorsunuz onu söylermisiniz ilerleyelim

ekteki dosyayı inceleyin VBA editörde ilgili bilgileri bulabileceğinizi sanıyorum

Excel Vers. ve Dili
Office2003
Ben acemiyim eğer örnek olarak benim eklemiş olduğum dosay üzerinde örnek eklerseniz sevinirim.yok vaktimi alır dersenizde zorunda değilsiniz ilginizden ötürü size çok teşkkür ediyorum.

üzülerek söylüyorum dosyanızıda inceledim pek bişi anlamadım doğrusu

Excel Vers. ve Dili
All Versions
Ben acemiyim eğer örnek olarak benim eklemiş olduğum dosay üzerinde örnek eklerseniz sevinirim.yok vaktimi alır dersenizde zorunda değilsiniz ilginizden ötürü size çok teşkkür ediyorum.

üzülerek söylüyorum dosyanızıda inceledim pek bişi anlamadım doğrusu
anladım dosyayı aldım ama hızlı cevap veremeyebilirim akşam mesai sonrasında geniş olarak bakarım.

Excel Vers. ve Dili
Office2003
anladım dosyayı aldım ama hızlı cevap veremeyebilirim akşam mesai sonrasında geniş olarak bakarım.
ilginizden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.mantığı anladınız sanırım elimden geldiği kadarıyla detaylı yazmaya çalıştım ama bir ilgilenirseniz sevirinim.emeğinize sağlık.

Excel Vers. ve Dili
All Versions
sorunla ilgilenebilcek varmı arkadaşlar
Hocam programınızı inceledim ama sizin sorununuza yardımcı olamayacağım 1 günlük bi proje profesyonel olarak değerlendirilerek yapabilinecek bi iş bu. Boş zamanım olmadığından kusura bakmayın bi arkadaş yardımcı olur sanırım ama excel sayfanız çok anlamlı deil üzerinde biraz çalışmanızı ve ne istediğiniz çok detaylı olarak yazmanızı öneririm bu hali ile çok anlaşılmıyor.

Önceki mesajımda ek olarak yolladığım dosya size yardım edecektir biraz uğraşmanız lazım ama

Excel Vers. ve Dili
Office2003
Hocam programınızı inceledim ama sizin sorununuza yardımcı olamayacağım 1 günlük bi proje profesyonel olarak değerlendirilerek yapabilinecek bi iş bu. Boş zamanım olmadığından kusura bakmayın bi arkadaş yardımcı olur sanırım ama excel sayfanız çok anlamlı deil üzerinde biraz çalışmanızı ve ne istediğiniz çok detaylı olarak yazmanızı öneririm bu hali ile çok anlaşılmıyor.

Önceki mesajımda ek olarak yolladığım dosya size yardım edecektir biraz uğraşmanız lazım ama
teşekkür ederim ilginizden dolayı
arkadaşlar yardımlarınız bekliyorum.