grafik secili alanda işaretlendirilerek işlem yapmak

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
mrb ben excele grafik çizdirirken aynı yere farklı farklı grafikleri usute koyarak ikisi arasında turev integral ve diger işlemleri yaptırmak istiyorum bunu yaparkende (orn. turev alırken iki fonksiyon arasını karalayıp farklı renkte olabilir işleme alınan bolgeyi sayıları ozel işaretleyecek aynı zamandada y ye gore x gore tuev almak ve dige işlemleride kullanmak isterim bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadas olursa sevinirim şimdiden iyi çalışmalar

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Bir örnek verirsen daha yi olur. Yani resim olarak gösterebilirsen belki daha anlaşılır olur.
Yine de dediğin gibi işlemleri yapan - türev, integral- ve grafik çizen özellikle matlap ve maple gib programlar var. istersen internette araştırabilirsin...

parametre

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
ofis 2010 turkce
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Bir örnek verirsen daha yi olur. Yani resim olarak gösterebilirsen belki daha anlaşılır olur.
Yine de dediğin gibi işlemleri yapan - türev, integral- ve grafik çizen özellikle matlap ve maple gib programlar var. istersen internette araştırabilirsin...
en az iki farklı grafigiin turevini aldıgımda onu bana isaretleyecek ve onun işlemlerinin oğretici olması amacıyla kullanmak istiyorum excelle turev işlemlerini grafiksel olarak yaptırmak istiyorum sorum bu en az iki farklı fonksiyonu bir yere çizmesini istiyorum yadımcı olabileceğinizi umuyorum herşeye fonksiyonların tersini alarak gitmek istemiyorum bu bana çok zaman kaybettiriyor bu işlemleri excelde yapmak istiyorum diger pogramlar bana itenene verimi vemiyorlar şimdiden teşekkur ederim