Google Reklamı

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
daha önce bazı mesajlarda forumun maliyet yükünü karşılayabilmek amacıyla sponsorluk veya reklam alımı gibi alternatifleri değerlendirebileceğimizi yazmıştık.

Forumun sağ üstünde gördüğünüz gibi bir süreliğine reklam alma yöntemini denemeye karar verdik.

Bu uygulamanın sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesine ve şekline hiç bir etkisi yoktur.
Amacımız şu an olduğu gibi ileride de bu forumun ücretsiz ve karşılıksız hizmetlerini devam ettirebilmesi ve giderlerin karşılanması için bir gelir imkanı oluşturmak.

İlginizi çeken reklamları tıklayarak foruma destek olabilirsiniz.

Saygılarımla

T

TRABLUS

Misafir
Google reklamımız Hayırlı Olsun!!!

Büyüyen pazarda Google gibi bir devden reklam alma başarısını gösterdik ne mutlu bize!! :bravo: :bravo: :bravo:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2000 Ing.
tebrikler, :bravo:
hayırlı olsun.

ben kendi adıma,
ilgimi çekmese dahi merak edip her linke tıklayacağım, bir gözatacağım.

açık olarak desteğimi belirtiyorum.

"Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum"
işte bilgi bu kadar önemli.

Teşekkürler..

Excel Vers. ve Dili
office 2007 (excel2007)English işte
office 2003 (excel2003)
Türkçe evde
günaydın; :hey:
bu sabah farklı şeyler görüyorum
hayırlı olsun :bravo: :bravo:

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 SP1 Ingilizce
Merhaba :hihoho:
Reklamlara tıkladığımız zaman yeni bir sayfa açılsa daha iyi olmazmı ,tıpkı google reklamında olduğu gibi. :lol: Böylece yanlışlıkla direkt tıklayanlar forumdan kopmamış olurlar. :8)

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
yeni bir sayfa açılsa daha iyi olmazmı
Evet, bu benide rahatsız ediyor, ancak Googlein verdiği kod böyle.

Google' Alıntı:
Sitenizin kalitesini koruma ve kullanıcı deneyeminizi artırma çabanızı anlıyoruz. Buna rağmen, şu anda Google reklamlarını yeni bir tarayıcı penceresinde açma seçeneğimiz yoktur. Lütfen web sitenizdeki reklam kodu veya reklamlara tıklama sonucu üzerinde değişiklik yapmayınız. Bu durum program kurallarımıza aykırıdır.

Excel Vers. ve Dili
Excel 2003 - Türkçe
merhaba
sitemiz adına gurur duyuyor ve destekliyorum emeği geçen tüm arkadaşları tebrik ediyorum . her türlü desteğe hazırım.ayrıca sitemizi diğer arkadaşlarada anlatıyorum.
yanlış anlaşılmak istemiyorum ama bir önerim var.benim gibi exceli yeni öğrenenler için iyi bir başlangıç olacak ve sitemizede gelir kaynağı olması açısından;
sitemizde bulunan bilgiler cd 'lere aktarılıp uygun bir fiyatla isteyenlere satılsa nasıl olur. okadar çok bilgi varki hiç değilse emekler daha çok kişilere ulaşır ve emeği geçenler daha çok mutlu olur diye düşünüyorum.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
sitemizde bulunan bilgiler cd 'lere aktarılıp uygun bir fiyatla isteyenlere satılsa nasıl olur
Sayın hasan.doru,
mesajınız ve güzel öneriniz için teşekkür ederim.

Belirttiğiniz fikir çok güzel. Fakat uygulama aşamasında bazı engeller bulunuyor.
Biliyorsunuz her seferinde dile getiriyoruz. Bu forum sadece gönüllü kişilerin çabasıyla ayakta duruyor.
Böyle bir çalışma ise epey kapsamlı bir çalışma ve zaman gerektiriyor.
Bu kadar zamanı ayırıp bu çalışmayı yapabilmek için bu işi profesyonelce, yani asıl iş olarak yapıyor olmak gerek.

Ama bu fikri unutmayalım.
Bugün olmuyor olması, yarın olmayacak anlamına gelmez.
"Gün doğmadan neler doğar" derler.

Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2010 PRO TR
hayırlı olsun. elimizden gelen clickse kolay

Excel Vers. ve Dili
office 2007 tr
siteye destek olmak adına ilgim olsun olmasın tüm reklamları tıklacağım yeterki böyle güzel insanların değerli ve nadide emekleri sürekli ve sonsuz hizmete devam etsin bunun için tüm site mensuplarının elinden geleni yapacağı inancındayım teşekkürler :arkadas: