FULL STOK PROGRAMI

ARKADAÞLAR BANA ÇOK ACİL EXCELDE YAPILMIÞ FULL BİR STOK PROGRAMI LAZIM OLURSA SEVİNİRİM İÞLEM OLARAK STOK KARTI AÇILIÞI 2 ADET ÞUBEYE ÇIKIÞLAR DEPODA KALAN MİKTAR VE TUTARLAR BAZINDA TAKİP EDEBİLMEK İÇİN. ÞİMDİDEN İLGİNİZE TEÞEKKÜR EDERİM.

Levent Menteşoğlu

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010-32 bit-Türkçe
Excel 365 -32 bit-Türkçe
Excel için için örnek çalışmalar başlığında stok takibi ile ilgili bazı çalışmalar bulabilirsiniz,sonrada bunu kendinize uyarlamaya çalışın,yada kendiniz bir çalışma başlatıp,takıldığınız yerlerde bizden yardım isteyin. Komple bir stok takip programı tasarlamak kolay bir iş değildir, kimseninde böyle kapsamlı bir çalışma için yeterli vaktinin olmadığınıda anlayacağınızı umuyorum.

arkadaşlar inndir.com da veya başka bir sitede demo olmayan adamakıllı bir tane stok programı yok excel.web.tr de bu konuda yardım edemiyorsa .. artık Canınız sağolsun..

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Zafer bey, zahmetiniz için teşekkür ederim ancak o program peşin ve taksitli satışlar için yani benim işimi görmüyor şubeye çıkış yapılabilecek tipte sade basit bir program lazım bana . yardımlarınız için teşekkür ederim..
Ben bir tane yapmaya çalıştım size de göndermek isterim ama boyut zip li 431 kb mümkün olsa da paylaşabilsem en azından fikir alırdım..

zafer

Super Moderator
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
OFFICE 2003 TÜRKÇE
OFFICE 2010 TÜRKÇE
Merhaba

Verileriniz azaltıp foruma ataç olarak ekleyin gönderin kesin olarak cevaplandırılacağına emin olabilirsiniz.
Veya daha açıklayıcı bilgiler ulaştırınız.

yukaridaki
Ara butonuna basarak "dosya gonderme" parametreleri ile arama yapin.

tekrar göndereyim hemen.. inceleyip fikirlerinizi söylerseniz veya üzerinde düzeltmeler yapabilirseniz çok sevinirim.. Saygılar..