Farklı Sayfalardan Formülle Otomatik Veri Alma

Excel Vers. ve Dili
excel2013 türkçe
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
25-12-2021
Ancak almasını istemediğiniz sayfa sayısı fazla olacak alması gereken sayfa sayısı az olacak ise bu satırdaki kodu şu şekilde değiştirmelisiniz.

Kod:
If Sayf.Name = "Alınacak sayfa ismi" Or Sayf.Name = "Alınacak sayfa ismi" Or Sayf.Name = "Alınacak sayfa ismi" Or Sayf.Name = "Alınacak sayfa ismi" Then
denedim olmadı üstat or yerine @YUSUF44 arkadaşın dediği gibi and yaptım yine sonuç istediğim gibi olmadı.

orjinal dosyayı atayım birde onun üstünden kontrol edin isterseniz.

aradığım şey LİSTE sayfası (A BLOK 1.KAT ve A BLOK 2.KAT) isimli bu iki sayfadan veriyi çekip her firma için açılmış olan dosyaya ayrı ayrı liste göndermesidir. bu sayede ben hem genel liste hemde firmalara göre ayrı ayrı listeye kavuşmuş olacağım.

Ekli dosyalar

bmutlu966

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Office 365 İngilizce 64 Bit
31-01-2025
denedim olmadı üstat or yerine @YUSUF44 arkadaşın dediği gibi and yaptım yine sonuç istediğim gibi olmadı.

orjinal dosyayı atayım birde onun üstünden kontrol edin isterseniz.

aradığım şey LİSTE sayfası (A BLOK 1.KAT ve A BLOK 2.KAT) isimli bu iki sayfadan veriyi çekip her firma için açılmış olan dosyaya ayrı ayrı liste göndermesidir. bu sayede ben hem genel liste hemde firmalara göre ayrı ayrı listeye kavuşmuş olacağım.
Sadece A BLOK 1.KAT ve A BLOK 2.KAT sayfalarındaki bilgileri listeler.
Kod:
If Sayf.Name = "A BLOK 1.KAT" Or Sayf.Name = "A BLOK 2.KAT" Then

Ekli dosyalar

Excel Vers. ve Dili
excel2013 türkçe
25-12-2021
Sadece A BLOK 1.KAT ve A BLOK 2.KAT sayfalarındaki bilgileri listeler.
Kod:
If Sayf.Name = "A BLOK 1.KAT" Or Sayf.Name = "A BLOK 2.KAT" Then
elini sağlık üstat