farklı boyutlardaki tabloları kopyalamak

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Türkçe
çalışma kitapları arasında bazı tabloları kopyalama işlemi yapacağım ama öğrenmek istediğim şu; bir çalışma kitabındaki tablomun satır sütun genişliklerini tablomun görsel beğenisi ve tablonun başlık uzunluklarına göre, açısından manuel olarak ayarladım, bu tabloyu yeni açtığım bir çalışma sayfasına kopyalamak istiyorum ama şöyle bir sorun var: yeni açılan bir excel sayfasının satır yüksekliği 12,75 sütun genişliği ise 8,45 ben manuel ayarlarını yaptığım tablomu yeni sayfaya kopyaladığımda manuel ayarlar kayboluyor ve 12,75 - 8,45 ayarlar içine kopyalıyor.

benim istyediğim ise manuel ayarları yaptığım tabloyu yeni bir sayfaya yapıştırdığımda manuel ayarları yaptığım sayfa gibi olsun.

Excel Vers. ve Dili
Evde:Office 2010 Ingilizce
İşte: Office 2010 Ingilizce
tablo yerine sutun ve satir basligi secerek kopyalamayi dene

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Türkçe
tablo yerine sutun ve satir basligi secerek kopyalamayi dene
Yani tablo yerine sütunları mı seçerek kopyalayım diyorsun, onu da denedim yeni açtığım sayfaya yapıştırdığımda boyutlar garip oluyor yine,

özel yapıştırda yok mu bununla ilgili bir seçenek?

Excel Vers. ve Dili
Evde:Office 2010 Ingilizce
İşte: Office 2010 Ingilizce
Yani tablo yerine sütunları mı seçerek kopyalayım diyorsun, onu da denedim yeni açtığım sayfaya yapıştırdığımda boyutlar garip oluyor yine,

özel yapıştırda yok mu bununla ilgili bir seçenek?
ekli resme bir goz at, sanirim bu sekilde sorun kalmaz.

Son düzenleme:

Seyit Tiken

Uzman
Uzman
Excel Vers. ve Dili
Excel : 2010
Biçim Boyacısını deneyiniz.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007
Türkçe
ekli resme bir goz at, sanirim bu sekilde sorun kalmaz.
şöyle bir durum var aslında; bir çalışma sayfasının içinde irili ufaklı onlarca tablo var, ben bunlardan sadece bir tanesini yeni bir çalışma sayfasına alacağım, yani satır ve sütunun birleştiği yerden kopyalamam çözüm olmaz o zaman.

Seyit Tiken arkadaşımızın önerdiği biçim boyacısını seçeneğini de bir deneyim o zaman.

ilginden dolayı teşekkürler. iyi çalışmalar