Çözüldü Farkı excel dosyasından veri alma

erd5334

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-12-2026
Arkadaşlar Merhaba, iki tane excel dosyam var. Alınacaklar dosyamdaki veriler belli bir biçimde hazırlanmış bu biçimlendirmeden kurtulup ben verileri aktarılacak dosyama eklemek istiyorum. burada şöyle bir durum var aktarılacak dosyamda veriler eğitim yılı olarak ta ayrılmış bu veriler aktarılırken gerekli eğitim yılının da yazılması gerekiyor. yardımcı olursanız sevinirim. dosyalar ektedir.

Ekli dosyalar

muygun

Özel Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel-2003 Türkçe
Merhaba;
Alınacaklar dosyasında üç sayfa (formatları farklı) ve Aktarılacak dosyasında ise bir sayfa (sonuç sayfası) var.
Eğer Alınacaklar dosyasına (üç sayfalı dosya) sonuç sayfasını ekleyerek kullanabilirim derseniz (tek bir dosya olarak) eki deneyin.

NOT: uygulamayı Ofis 2003 te hazırladım. 365 de sonucunu bilmiyorum.
Sonuç alamadıysanız çözümün veriyona uymadığını belirterek 365 kullanan bir/birkaç arkadaşın çözüm üretmesini bekleyin.
İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

erd5334

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
excel 365
Altın Üyelik Bitiş Tarihi
01-12-2026
Merhaba;
Alınacaklar dosyasında üç sayfa (formatları farklı) ve Aktarılacak dosyasında ise bir sayfa (sonuç sayfası) var.
Eğer Alınacaklar dosyasına (üç sayfalı dosya) sonuç sayfasını ekleyerek kullanabilirim derseniz (tek bir dosya olarak) eki deneyin.

NOT: uygulamayı Ofis 2003 te hazırladım. 365 de sonucunu bilmiyorum.
Sonuç alamadıysanız çözümün veriyona uymadığını belirterek 365 kullanan bir/birkaç arkadaşın çözüm üretmesini bekleyin.
İyi çalışmalar.
Hocam ellerinize sağlık tam istediğim gibi oldu hepsini rahat bir şekilde alabildim.