excelde aç1l1r buton haz1rlama

günayd1n arkada_lar size bir sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim sitede kullanmak amac1yla excelde açilir buton yap1labilir mi? yap1l1rsa nas1l? hepinize kolay gelsin :kafa:

açılır butonu biraz daha "açar" mısınız?

Combo'dan mı bahsediyorsunuz.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Pek anlayamadım.
Soruyu ilk soran başka açıklama getiren başka üye.

Açıklarmısınız??

özür dilerim ben mutter terasa nın ogluyum annemin işyerineydimde dikkat etmeden onun sayfasından yazdım
olay bu

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Bilgi için teşekkürler.
:hey:

birde size ayrıca bir şey danışmak istiyorum siteye böyle bir forum eklemek mümkünmü? nasıl?

birde size ayrıca bir şey danışmak istiyorum siteye böyle bir forum eklemek mümkünmü? nasıl?
Sitenize bir forum ekleyebilmek için sitenizin bulunduğu sunucunun en azından php veya asp'yi desteklemesi ayrıca veritabanı olarak mssql veya mysql veritabanı sunucusu bulunması gerekiyor (gerçi ufak çapta bir site ise veritabanı olarak access derleyici olarak asp de kullanabilirsiniz)

Eğer bunlara sahip iseniz.

Þu an gezindiğiniz gibi bir forum için.

http://www.phpbb.com/downloads.php

linkinden kurulum dosyalarını biraz altındaki linklerden de istediğiniz dil paketini indirip kurabilirsiniz.

Hüseyin

Administrator
Yönetici
Admin
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 - Türkçe
Merhaba,
bu forum hazır ve ücretsiz bir yazılımdır.
www.phpbb.com adresinden indirebilirsiniz. (Hatta birçik hosting şirketi bu forum kurulumunu Kontrol Panel üzerinden sunuyor.)
İlk kurulumu da çok zor değilidir.
Ancak eğer PHP + MySql + HTML bilginiz yeterli değilse, forumu ayakta tutmakta zorlanırsınız.