Eğer fonksiyonu garip bir durum

Arkadaşlar Office 2003 kullanıyorum. Excel' de garip bir durmla karşılaştım. Eğer fonksiyonunu yazarken değişkenler arsını ayırmak için ";" noktalı virgül kullanıyordum. Ama evdeki bilgisayarda noktalı virgülü kabul etmedi. Virgülü kabul etti. İşteki bilgisayarda ise noktalı virgülü kabul etti. Bir açıklaması olan var mı ?
Teşekkürler.
Ekteki dostada hata1 ve hata2 isimli resimlerde durum görülüyor.Siyah çizgilerin soluna bakın.

mehmett

Altın Üye
Excel Vers. ve Dili
Excel 2010 Türkçe
Yapılan anket sonucu, eklenecek dosyaların Zipli olmasına karar verildikten sonra herkes rar'lı eklemeye başladı.

Anketimiz boşa gitti :)

Necdet

Moderatör
Yönetici
Excel Vers. ve Dili
Ofis 365 Türkçe
Yabancı kitaplarda ayraçları ; yerine , kullanılıyor, sanırım dil ayarlarında bir bozukluk olmuş olabilir, Tam emin değilim, sadece yorum yapıyorum

Yapılan anket sonucu, eklenecek dosyaların Zipli olmasına karar verildikten sonra herkes rar'lı eklemeye başladı.

Anketimiz boşa gitti
Günaydin.

Pek bosa gitmedi.

Simdiye kadar yüklenmis rar uzantili dosyalara bir care bulmaya calisiyoruz.

; ve,

denetim masası bölge ve dil seçeneklerinden bölgesel seçenekler sekmesi-özelleştir-sayılar sekmesindeki listeleme ayırıcısını ; yaparsan excel ; olur . yada virgül yaparsan aynı karakteri kullanırsın kolya gelsin

Evet hasanözbek dediğin gibi yaptım oldu. Teşekkürler.