Dreamweaver ile PHP site yapımı hazırladım..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
Arkadaşlar daha önce bahsetmiştim dreamweaverla kod yazmadan php site yapmayı. Dersi tek link halinde yükleyemedim 2 part halinde gönderdim 1 saatlik anlatım. Derste bahsetmiştim görselliğe önem vermedim. Arkadaşlar dosya boyutu 500 mb. adsl kısıtlı olanların görmesini isterim bu anlatımı ancak indirmelerine gönlüm razı olmaz. Onlar dreamweaver dökümanları ile başlasalar daha iyi olur.

PART 1 :
PART 2 :

Hepinize kolay gelsin...

mersilen

Destek Ekibi
Destek Ekibi
Excel Vers. ve Dili
excel 2007 türkçe
Selamlar, paylaşım için teşekkür
Dosyaları açarken sorun oldu
Nasıl çözümlemem lazım

! C:\Documents and Settings\drgürcan\Desktop\web tasarım\webtasarim.part1.rar: CRC failed in webtasarim.avi. The file is corrupt
! C:\Documents and Settings\drgürcan\Desktop\web tasarım\webtasarim.part2rar: The required volume is absent

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
arkadaşlar dosyaları indirdiğinizde dosyaların isimleri
webtasarım.part1
webtasarıma.part2 olarak geliyor..

webtasarıma.part2 dosyasının adını webtasarım.part2 olarak değiştirin..

webtasarım.part1 ve webtasarım.part2 dosyalarının ikisinide seçerek sağ clik dosyaya çıkar dedikten sonra problem olmuyor.

Excel Vers. ve Dili
excell 2003 2000 2007
Anlatım Güzel Gerçekten Teşekkür Ederim. Benim İşime Yaradı kaber Düzenlemeyide Gösterebilirmisiniz. Hocam _

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
yanlış anlamadıysam Haber Düzenleme diyecektin.

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
bu akşam senin için haber güncelleme videosunu hazırlarım arkadaşım

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
Haber güncelleme hk.

Bu akşam müsait olduğumda haber güncellemeyi anlatan bir video hazırlarım.

webbilge®

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
Bilgi : Daha önce eklenen program ve linklerin kaldırılması hk.

Arkadaşlar daha önce eklediğim linkler önümüzdeki hafta sonundan itibaren güncellenmeyecektir. Bilginiz olsun

Excel Vers. ve Dili
2007
hocam video çok guzel.Çok yararlı oldu bana. ellerine saglık..
Bir kaç sorum var .yardımcı olursanız sevinirim.bu işlemi dreamwevarda da yapabilirmiyiz,
birde yönetim panelinden resim eklemeyi hatta birkaçtane eklemeyi bilgi verirseniz sevinirim..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
merhaba arkadaşım dreamweaver ile php site adına herşeyi yapabilirsin ancak bazı şeyleri dreamweaver ücret karşılığında lisanslı olarak dağıtmaktadır. Bunlardan bir tanesi de senin istediğin resim yada dosya ekleme modülü 30 günlük sürümünü ücretsiz olarak dağıtmaktadır. devoloper toolbox diye bir eklenti. aşağıdaki linkten indirebilirsin indirdiğinde belki 30 günden daha fazla kullanabilirsiniz. Buradan İndirin

Excel Vers. ve Dili
2007
hocam dreamwever 8 de de yapabilirmiyiz bütün herşeyi..
bu eklenti dreamwever 8 de çalışırmı.. yada dreamwevar 8 için ayrı eklenti mi var..bunun için de güzel bir video hazırlarsanız çok sevinirim..hocam..

Excel Vers. ve Dili
excel 2007 tr
bu eklenti dw cs sürümlerinde geçerlidir. dw 8 kullanmıyorum bence sürümünü güncellemeni tavsiye ederim.

Excel Vers. ve Dili
2007
PHP site

hocam, yönetim panelinden yeni sayfa ekleme,başlık,ve tabloya resim veya banner ekleme hakkında bir video yapabilirmisiniz.çok sevinirim.çok faydalı olacak benim için. önceki video çok işime yaradı..birde (tinymce) diye bir yönetim panel scripti var bu nedir acaba..onun hakkında da bilgi verirsen sevinirim.